موضوعات ‌مرتبط: ورزشی ورزشی

a/72631 :کد

0

تکذیب پیشنهاد آرسنال به هافبک گلادباخ

  چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ — ۲۳:۴۶
تعداد بازدید : ۹۳۲   
 تحلیل ایران -تکذیب پیشنهاد آرسنال به هافبک گلادباخ

مدیر گلادباخ اخبار رسانه‌ها پیرامون ترانسفر هافبک سوئیسی تیمش به آرسنال را تکذیب کرد.

مدیر گلادباخ اخبار رسانه‌ها پیرامون ترانسفر هافبک سوئیسی تیمش به آرسنال را تکذیب کرد.

 

به گزارش تحلیل ایران، مدیر ورزشی باشگاه بروسیا مونشن‌گلادباخ اگر چه احتمال جدایی گرانیت ژاکا در تابستان را منتفی ندانست، اما تاکید کرد در حال حاضر هیچگونه اتفاقی در این راستا رخ نداده است.

 

مکس ایبرل با اشاره به اخباری که اخیرا بخشی از رسانه‌های ورزشی آلمان درمورد پیشنهاد رسمی آرسنال به این بازیکن منتشر کردند، گفت:" هیچ خبر جدیدی وجود ندارد. اینکه چنین بازیکن توانایی مشتریانی داشته باشد طبیعی است اما اینکه در دنیای واقعی چه اتفاقی روی دهد باید منتظر ماند و دید. حقیقت این است که فعلا هیچ پیشنهادی بصورت رسمی ارائه نشده است.

 

من تلاشم را می‌کنم این بازیکن را در مجموعه‌ام حفظ کنم اما می‌دانم که باشگاه‌هایی وجود دارند که از امکانات و فرصت‌های جدی‌تری برای حضور در چمپیونزلیگ و دیگر جام‌های معتبر برخوردارند."

 

ایبرل در حالی این صحبت‌ها را به زبان آورد که "بیلد اشپورت" ادعا کرده بود توپچی‌ها برای ثبت قراردادی پنج ساله با ژاکا به توافق دست یافته‌اند. مجله "کیکر" هم نوشت گلادباخ برای ترانسفر این ستاره خط میانی خود 42 تا 45 میلیون یورو مطالبه کرده است.

 

ژاکا که سال 2012 با قراردادی به مبلغ نه میلیون یورو به گلادباخ پیوست، در واکنش به شایعات اخیر گفت:" تصمیم‌گیری فقط از جانب من انجام نخواهد شد بلکه اگر خبری شود باید دسته‌جمعی درمورد آن نظر دهیم. قرارداد من تا سال 2020 اعتبار دارد و باید ببینیم چه پیش خواهد آمد."

 

منبع:ورزش سه

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :