موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/72667 :کد

0

استقلال خوزستان قهرمانی واقعی لیگ

  پنجشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ — ۰۴:۵۳
تعداد بازدید : ۱۹۳   
 تحلیل ایران -استقلال خوزستان قهرمانی واقعی لیگ

سرمربی جوان استقلال خوزستان در این فصل موفق شد ادبیات جدیدی را وارد فوتبال ایران کند، ادبیاتی که حالا باید خیلی از تیم‌های لیگ برتر باید از آن پیروی کنند.

سرمربی جوان استقلال خوزستان در این فصل موفق شد ادبیات جدیدی را وارد فوتبال ایران کند، ادبیاتی که حالا باید خیلی از تیم‌های لیگ برتر باید از آن پیروی کنند.

 

به گزارش تحلیل ایران، سرمربی جوان استقلال خوزستان در این فصل موفق شد ادبیات جدیدی را وارد فوتبال ایران کند، ادبیاتی که حالا باید خیلی از تیم‌های لیگ برتر باید از آن پیروی کنند.


اگر در سال‌های گذشته تیم‌هایی که می‌خواستند برای قهرمانی مبارزه کنند ترجیح می‌دادند ستاره‌های لیگ را با قیمت‌های گزاف خریداری کنند، حالا ویسی به آنها درس صرفه‌جویی در هزینه را داده است. او در نقل و انتقلات تابستانی به جای اینکه به دنبال بازیکنان گران قیمت لیگ برتر برود، ترجیح داد بازیکنان جوان لیگ یکی را جذب کند که اتفاق کاملا هم در این امر موفق بود.


در سالی که تیم‌های استقلال و پرسپولیس بیش از 20 میلیارد هزینه خرید بازیکن کردند تا قهرمان لیگ برتر بشوند تیم استقلال خوزستان با بستن تیمی جوان و بی ادعا و بودجه 4 میلیارد و هشتصد و پنجاه میلیونی موفق شده تا هفته ماقبل پایانی در صدرجدول رده بندی قرار بگیرد و به نوعی معادله لیگ ایران را عوض کند.


ویسی بعد از دوسال تجربه با بازیکنان باتجربه در استقلال خوزستان دراین فصل ترجیح داد تیمش را جوان و البته با کمترین هزینه ممکن روانه لیگ پانزدهم کند و حالا این بازیکنان می‌توانند سود بسیار بالایی را نصیب باشگاه استقلال خوزستان کنند. شاید هزینه کل بازیکنان استقلال خوزستان به اندازه جمع قرارداد واقعی مهدی رحمتی، امید ابراهیمی، خسرو حیدری و پروپژیچ نشود و این هنر ویسی را در بستن تیمش نشان می‌دهد.


جالب است که بدانید گران قیمت‌ترین بازیکن استقلال خوزستان در این فصل فرناندو دخسوس است که قراردادش با این تیم تنها 500 میلیون تومان بوده است.


بهترین دروازه‌بان این فصل لیگ برتر قراردادش کمتر از نصف مهدی رحمتی است که علی رغم نمایش خوب، در این فصل گل‌های زیادی را دریافت کرده است.

 

منبع:نسیم آنلاین

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :