موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/72681 :کد

0

نقش برانکو در نتایج پرسپولیس

  پنجشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ — ۰۷:۴۴
تعداد بازدید : ۲۶۵   
 تحلیل ایران -نقش برانکو در نتایج پرسپولیس

مهاجم پیشین پرسپولیس گفت: پرسپولیس با مربیگری برانکو توانسته در کنار فوتبال هجومی که انجام می‌دهد در نتیجه گیری هم موفق باشد.

 

مهاجم پیشین پرسپولیس گفت: پرسپولیس با مربیگری برانکو توانسته در کنار فوتبال هجومی که انجام می‌دهد در نتیجه گیری هم موفق باشد.

 

 

به گزارش تحلیل ایران، درباره دیدار حساس پرسپولیس مقابل راه آهن اظهار داشت: تیم پرسپولیس پس از سال‌ها در موقعیتی قرار گرفته که می‌تواند هوادارانش را خوشحال کند.اگر پرسپولیسی‌ها می‌خواهند قهرمان شوند باید با یک برنامه ریزی درست در مقابل راه آهن قرار بگیرند و بدون شک برانکو شناخت کافی از راه آهن دارد و نقاط ضعف و قدرت این تیم را به خوبی می‌شناسد.

میزان نوشت: مهاجم پیشین پرسپولیس با اشاره به اینکه انتخاب برانکو برای سرمربیگری پرسپولیس اقدامی درست بود یادآور شد: در حال حاضر نتیجه این انتخاب را می‌بینیم و پرسپولیس با مربیگری وی توانسته در کنار فوتبال هجومی که انجام می‌دهد در نتیجه گیری هم موفق باشد. به نظر من برانکو در نتایج پرسپولیس بیشترین نقش را داشته است.

خلیلی افزود: پرسپولیس در گذشته چشم نواز و زیبا بازی نمی‌کرد و در نتیجه گیری هم غالبا ناموفق بود، اما شناخت برانکو از فوتبال ایران باعث شد پرسپولیسی‌ها مدعی کسب عنوان قهرمانی شوند در حال حاضر صحبت‌هایی درباره حضور برخی ورزشکاران در مراسم‌های خلاف موازین به گوش می‌رسد. ورزشکاران و به ویژه بازیکنان فوتبال باید بدانند آن‌ها مورد توجه افراد جامعه هستند و باید مراقب رفتار خود باشند.

 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :