موضوعات ‌مرتبط: اقتصادی اقتصاد و انرژی

a/72792 :کد

0

تحقق اقتصاد مقاومتی مستلزم حمایت از تولید داخل

  پنجشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ — ۱۷:۰۶
تعداد بازدید : ۲۰۱   
 تحلیل ایران -تحقق اقتصاد مقاومتی مستلزم حمایت از تولید داخل

یک کارشناس اقتصادی گفت:حمایت از سرمایه گذار خارجی و تولید داخلی همچنین انتقال دانش و فناوری زمینه را برای تحقق اقتصاد مقاومتی در کشور فراهم می سازد.

یک کارشناس اقتصادی گفت:حمایت از سرمایه گذار خارجی و تولید داخلی همچنین انتقال دانش و فناوری زمینه را برای تحقق اقتصاد مقاومتی در کشور فراهم می سازد.

به گزارش تحلیل ایران ؛ محسن زاهدی مدیر فروش یک شرکت تهیه و توزیع کالاهای صتعت نفت در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان، بابیان اینکه اقتصاد مقاومتی از طریق انتقال تکنولوژی و سرمایه گذاری تحقق می یابد، گفت: در این راستا مذاکرات تجاری جهت اخذ نمایندگی از شرکت های معتبر اروپایی انجام گرفته است که در نهایت منجر به خرید از این شرکت ها خواهد شد.
 
زاهدی هم چنین افزود: با نصب و راه اندازی این تجهیزات در صنایع نفت، گاز و پتروشیمی ایران، اعتماد مدیران به این برند ها حاصل شده و بازار به این برند ها اطمینان پیدا می کند به طوری که با این کار در نهایت امکان سرمایه گذاری وجود دارد.
 
وی تصریح کرد: همچنین با انتقال جدیدترین تکنولوژی از طرف کشورهای خارجی و نیز سرمایه گذاری داخلی، این امر تحقق پیدا خواهد کرد.
 
زاهدی با اشاره به اینکه ایجاد چنین کارخانه هایی تولید داخلی را افزایش می دهد، گفت: این موضوع در راستای اقتصاد مقاومتی است که از نتایج آن، ایجاد اشتغال و بومی سازی و در نهایت صادرات این محصولات به دیگر کشورها، خواهد بود.
 
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :