موضوعات ‌مرتبط: اقتصادی استان ها

a/72810 :کد

0

گردشگری از موثرترین راهکارهای رفع مشکلات اشتغال در یزد است

  پنجشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ — ۱۷:۴۲
تعداد بازدید : ۳۰۴   
 تحلیل ایران -گردشگری از موثرترین راهکارهای رفع مشکلات اشتغال در یزد است

مدیر کل تعاون،‌ کار و رفاه اجتماعی استان یزد با اشاره به ضرورت استفاده از ظرفیت‌های بومی در راستای ایجاد اشتغال جدید برای فارغ التحصیلان دانشگاهی، اعلام كرد: استفاده از ظرفیت گردشگری استان از...

مدیر کل تعاون،‌ کار و رفاه اجتماعی استان یزد با اشاره به ضرورت استفاده از ظرفیت‌های بومی در راستای ایجاد اشتغال جدید برای فارغ التحصیلان دانشگاهی، اعلام كرد: استفاده از ظرفیت گردشگری استان از موثرترین راهکارهای رفع مشکلات اشتغال در یزد است.


به گزارش تحلیل ایران، "محمدحسین ریاحی" در نشست کارگروه تخصصی اشتغال استان، اظهار کرد: سهم شاغلین استان یزد در بخش صنعت 46.5 درصد، کشاورزی 9.7 درصد و خدمات 43.8 درصد است که نسبت به سال قبل فقط در حوزه خدمات، رشد داشته است.

 

وی گردشگری را از جمله ظرفیت‌های اقتصادی و توسعه استان یزد دانست و بیان کرد:‌ ایجاد زیر ساخت‌های لازم به منظور استفاده از ظرفیت گردشگری استان،‌ یکی از موثرترین راهکارهای رفع مشکلات اشتغال در یزد است.

 

مدیر کل تعاون،‌ کار و رفاه اجتماعی یزد شناخت نیاز بازارهای خارجی را از دیگر عوامل موثر در توسعه اقتصادی استان عنوان کرد و ادامه داد: در سال گذشته 11 مرکز مشاوره اطلاع رسانی، خدمات و کارآفرینی با هدف حمایت از توسعه استان در یزد راه‌اندازی شد.

ریاحی با اشاره به ضرورت نوآوری در راستای توسعه استان، تصریح کرد: مدیریت بازار از جمله ضرورت‌های تجارت داخلی و خارجی در عصر امروز است.

منبع:ایسنا

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :