موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/72866 :کد

0

دایی: بازی فردا از لحاظ شرافتی برایمان بسیار مهم است

  پنجشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ — ۲۳:۱۵
تعداد بازدید : ۲۵۵   
 تحلیل ایران -دایی: بازی فردا از لحاظ شرافتی برایمان بسیار مهم است

سرمربی تیم فوتبال صبای قم گفت: بازی فردا از لحاظ شرافتی برایمان بسیار مهم است چرا که استقلال برای شانس قهرمانی و کسب سهمیه خواهان برد است.سرمربی تیم فوتبال صبای قم گفت: بازی فردا از لحاظ شرافتی برایمان بسیار مهم است چرا که استقلال برای شانس قهرمانی و کسب سهمیه خواهان برد است.


به گزارش تحلیل ایران، علی دایی در نشست خبری قبل از دیدار مقابل استقلال در هفته پایانی لیگ برتر، گفت:‌ به پایان فصل رسیدیم. از همه خبرنگاران به خاطر اینکه ما را یک فصل تحمل کردند تشکر می‌کنم. امیدوارم فوتبال ما موفق شود و راهی جام جهانی شود. بازی فردا برایمان از لحاظ جدولی چندان مهم نیست چرا که با برد جایگاهمان تغییر نمی‌کند اما بازی از لحاظ شرافتی برایمان بسیار مهم است. استقلال برای شانس قهرمانی و کسب سهمیه خواهان برد است اما امیدوارم بازی رفت را جبران کنیم و استقلال را در قم شکست دهیم.


وی افزود: در این هفته‌ها با وجود تمام مشکلات خوب امتیاز گرفتیم مشکلاتمان را فردا فراموش می‌کنیم و به دنبال کسب پیروزی هستیم تا انشاءالله با برد بازی را به اتمام برسانیم.


سرمربی صبا در مورد اینکه آیا بازیکنانش دیروز اعتصاب کردند، عنوان کرد: بحث اعتصاب نیست بازیکنان یک فصل تلاش کردند اما کسی به آنها جواب روشنی نمی‌دهد. این سوال برایم مطرح است که آیا باشگاه صبا به کسی واگذار شد یا نه؟ مالک بود یا نه؟ اسپانسر داشت یا نه؟ این مسائل را من نفهمیدم چه برسد به بازیکنان تیم. مشکلات زیادی داشتیم و داریم. همیشه هم گفتم به بازیکنان حق می‌دهم چراکه مشکلات را از نزدیک درک می‌کنم. بهتر است بعد از بازی در این مورد صحبت کنیم. همه ما تصمیم داریم فردا به دور از حاشیه بهترین بازی را ارائه دهیم و فصل را با برد به پایان برسانیم. بازیکنان ما تا به اینجا خیلی خوب کار کردند.


وی افزود: فقط کافی است این فصل را با سال قبل مقایسه کنید ما سال قبل 34 امتیاز و دو فصل قبل 33 امتیاز گرفتیم ولی اکنون 41 امتیاز داریم.باقری یکی از بهترین بازیکنان ما در فصل جاری بود و متاسفانه او فردا در کنار ما نیست. جلال علیمحمدی هم در نیم فصل از اختیار نداریم و امیدوارم هر چه زودتر بهبود پیدا کند. امیدوارم با یک بازی خوب کارمان را در فصل جاری به پایان برسانیم.


سرمربی صبا در مورد عملکرد مهدی حسینی و اینکه آیا در بازی مقابل ملوان از عملکرد او راضی نبود که در نیمه دوم تعویض شد، تصریح کرد: با توجه به شرایطی که داریم از عملکرد کل تیم رضایت دارم. مهدی هم خیلی خوب تمرین کرده اما با توجه به تاکتیک تیم بازیکنان را به زمین می‌‌فرستیم. مهدی در نیمه اول خوب کار کرد اما با توجه به ایده‌ای که داشتم شکل تیم را تغییر دادم و فکر می‌کنم در نیمه دوم بازی مقابل ملوان خیلی خوب کار کردیم و شاید تیمی نتواند در انزلی ملوان را آنقدر تحت فشار بگذارد. با توجه به نیازمان به زدن گل در نیمه دوم مهدی را بیرون آوردم.


دایی در مورد اینکه فکر می‌کند کدام تیم قهرمان می‌شود، اظهار داشت: اتفاقات فوتبال زیاد است و گاهی مسائلی رخ می‌دهد که کسی فکرش را نمی‌کند. استقلال فردا با ما بازی دارد و فکر نمی‌کنم از آن اتفاقات عجیب بیفتد.


وی در پایان گفت: در اول صحبت‌هایم از همه تشکر کردم اگر قم خواهان تیم شایسته‌ای در لیگ برتر است باید از استانداری که فکر کنم مالک تیم است به صبا برسند. متاسفانه امسال چیزی ندیدیم. در شرایط حساس و سخت به ما کمک نکردند. مردم علاقمند باید بیشتر از تیم حمایت کنند. صبا در این شرایطی که لیگ دارد اگر درست حمایت شود می‌تواند در سال‌های بعد حرف‌ زیادی برای گفتن داشته باشد. شما خبر دارید در باشگاه چه رخ داده است. دوست داشتند به ما کمک کردند و اگر دوست نداشتند کمک نکردند. بدون برنامه آمدند و بدون برنامه رفتند. اگر درست حمایت می‌شدیم مطمئن باشید الان آن بالا حضور داشتیم نه اینکه در رده هفتم قرار بگیریم. با شرایط و مشکلاتی که برایمان به وجود آمد  باید برای سقوط نکردن می‌جنگیدیم نه اینکه در میانه جدول باشیم و فردا بدون استرس بازی کنیم.

 

منبع: فارس

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :