موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/72872 :کد

0

تمدید قرارداد پوچتینو با تاتنهام برای مدت طولانی

  پنجشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ — ۲۳:۴۶
تعداد بازدید : ۳۷۵   
 تحلیل ایران -تمدید قرارداد پوچتینو با تاتنهام برای مدت طولانی

سرمربی آرژانتینی سفیدپوشان لندن قرارداد خود را با این تیم برای مدتی طولانی تمدید کرد.سرمربی آرژانتینی سفیدپوشان لندن قرارداد خود را با این تیم برای مدتی طولانی تمدید کرد.


به گزارش تحلیل ایران، مائوریسیو پوچتینو که در این فصل با تاتنهام نتایجی تحسین‌برانگیز و فراتر از حد انتظار گرفته است، پاداش عملکرد خوب خود را با تمدید شدن قراردادش تا سال 2012 گرفت.


پوچتینو هنوز سه سال دیگر با تاتنهام قرارداد داشت اما مسئولان باشگاه ترجیح داده‌اند قرارداد مردی که آنها را به یکقدمی کسب اولین قهرمانی‌شان در لیگ برتر از سال 1961 رساند، برای دو سال دیگر تمدید کنند.


تاتنهام در حال حاضر با دو امتیاز بیشتر نسبت به همشهری‌اش آرسنال در رده دوم جدول قرار دارد و در صورت کسب پیروزی در بازی بعدی خود برابر نیوکاسل سقوط کرده، نایب قهرمان می‌شود و موفق‌ترین فصل خود را از زمان قهرمانی‌اش تا کنون رقم خواهند زد.


پوچتینو 44 ساله پس از تمدید قراردادش با تاتنهام گفت: برای تمدید قراردادم از این خوشحالتر نمی‌توانستم باشم. تصمیم‌گیری درباره ماندن در تاتنهام برای من و دستیارانم کار بسیار آسانی بود چرا که ما می‌توانیم قدردانی همه اعضای باشگاه را احساس کنیم. برای ادامه دادن به کارمان، هیچ جایی بهتر از تاتنهام نیست.


پوچتینو ادامه داد: هواداران تاتنهام فوق‌العاده‌اند و ما تیمی متشکل از بازیکنان فوق‌العاده ساخته‌ایم که پتانسیل پیشرفت و تبدیل شدن به تیمی بهتر از این را هم دارند. ما استادیومی فوق‌العاده را هم در دست احداث داریم و مصمم هستیم که تیمی که شایسته بازی در چنین استادیوم مهیجی باشد، بسازیم.


منبع: تسنیم

                               

تاتنهام     سرمربی     تمدید     قرارداد        


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :