موضوعات ‌مرتبط: سیاسی سایر حوزه ها

a/73013 :کد

0

مبادا گول ظاهرسازی‌های آمریکای خون‌آشام را بخورید

  جمعه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۵ — ۱۵:۰۰
تعداد بازدید : ۳۲۵   
 تحلیل ایران -مبادا گول ظاهرسازی‌های آمریکای خون‌آشام را بخورید

خطیب موقت نماز جمعه تهران گفت: آمریکا سرسخت‌ترین دشمن اسلام و مسلمین است و به کسانی که در این راه گام بر می‌دارند نیز کمک مالی و تسلیحاتی می‌کند.

خطیب موقت نماز جمعه تهران گفت: آمریکا سرسخت‌ترین دشمن اسلام و مسلمین است و به کسانی که در این راه گام بر می‌دارند نیز کمک مالی و تسلیحاتی می‌کند.


به گزارش تحلیل ایران ، آیت‌الله محمدعلی موحدی کرمانی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه عبادی - سیاسی تهران، با بیان اینکه باید به مناسبت غارت دو میلیارد دلار پول ملت ایران توسط آمریکا چند مدال به آنها بدهیم، اظهار داشت: آمریکا مردم را به خاک و خون می‌کشد و در مذاکرات هسته‌ای تعهد می‌دهد و همزمان آن را زیر پا می‌گذارد.


وی ادامه داد: آمریکا به قوانین بین‌المللی پایبند نیست و به هواپیمای مسافربری ایران حمله می‌کند و همه سرنشینان آن را می‌کشد و به قاتل آن ناو جایزه می‌دهد.

 

خطیب نمازجمعه این هفته تهران تصریح کرد: آمریکا ادعای دموکراسی می‌کند و همزمان در امور داخلی کشورها مداخله می‌کند، کما اینکه از شاه معدوم در مقابل خواست ملت ایران حمایت کرد.

آیت‌الله موحدی‌کرمانی با بیان اینکه آمریکا از مظلومان و بی‌گناهان حمایت نمی‌کند، افزود:

 

سردمداران آمریکا حتی از کسانی که مظلومان و بی‌گناهان را می‌کشند حمایت مالی و تسلیحاتی می‌کند، همان‌گونه که می‌بینیم از عربستان در مقابل مردم مظلوم یمن حمایت می‌کند.

وی با بیان اینکه جمله‌ای را نیز به کشورهای مسلمان می‌گویم ادامه داد: آمریکا دشمن اسلام و قرآن شماست، به دلیل اینکه با تمام وجود از اسرائیل حمایت می‌کند. آمریکا سرسخت‌ترین دشمن اسلام و مسلمین است و به کسانی که در این راه گام بر می‌دارند نیز کمک مالی و تسلیحاتی می‌کند.

خطیب نمازجمعه این هفته تهران تصریح کرد: آمریکا اسلام‌ستیز، شیعه‌ستیز و ایران‌ستیز است، چون ایران، ایرانی اسلامی است.

 

آیت‌الله موحدی‌کرمانی ادامه داد: آمریکا منافق است به این دلیل که به ظاهر ائتلاف ضدداعش تشکیل می‌دهد، اما در باطن از آنها حمایت مالی و تسلیحاتی می‌کند و وقتی که موج خطر تروریست به اروپا می‌رسد فریادش بلند می‌شود و تروریست‌ها را محکوم می‌کند، اما وقتی تروریست‌ها در سوریه فعال می‌شوند و کشتار مردم را رقم می‌زنند به آنها احسنت می‌گوید.

 

وی با بیان اینکه آمریکا دروغ‌گوست، زیرا اقدامات تروریست‌ها را به اسلام نسبت می‌دهد و اسلام‌هراسی و ایران‌هراسی را به راه می‌اندازد، افزود: آمریکا مستکبر و زورگوست، به خودش اجازه می‌دهد سلاح اتمی داشته باشد، اما کشورهای دیگر را حتی از داشتن سلاح‌های معمولی دفاعی منع می‌کند.

 

امام‌جمعه موقت تهران با اشاره به حکم دادگاه عالی آمریکا در برداشت 2 میلیارد دلار از دارایی‌های ایران، گفت: به مقامات سایر کشورها می‌گویم پول‌های‌تان را از بانک‌های آمریکا بیرون ببرید، چون اگر این کار را نکنید دادگاه عالی آمریکا حکم سرقت اموال‌تان را صادر می‌کند.

 

آیت‌الله موحدی‌کرمانی با خطاب قرار دادن ظریف و تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای ادامه داد: شما با این روح ظریف‌تان با عناصر قلدر سر و کار دارید که خداوند به شما اجر دهد و شما را یاری کند، اما مبادا در یک گام، یک سخن و یک عمل گول تظاهرات قلدر خون آشام را بخورید.

 

وی گفت: این مدال‌ها را نباید تنها به آمریکا داد، بلکه باید به رژیم اشغالگر قدس، آل‌سعود خبیث و کشورهایی که دنباله‌رو آمریکا هستند و به دیکته او عمل می‌کنند، داد و ما با همان چشم که به آمریکا نگاه می‌کنیم به آنها نیز نگاه می‌کنیم.

 

خطیب موقت نمازجمعه این هفته تهران ضمن تبریک به مناسبت ولادت حضرت سیدالشهداء امام حسین(ع)، امام سجاد(ع)‌ و حضرت ابوالفضل العباس(ع) گفت: ولادت حضرت مهدی(عج) را پیشاپیش تبریک می‌گویم و باید تبریکی دیگر برای برگزاری مسابقات بین‌المللی قرآن کریم با حضور حافظان و قاریان 70 کشور در کشورمان عرض کنم.

 

آیت‌الله موحدی‌کرمانی ضمن تبریک انتخاب آقای علی‌عسگری به عنوان رئیس سازمان صدا و سیما گفت: وی باید دستورات مقام معظم رهبری به مسئولان قبلی صدا و سیما را بخواند و به آن عمل کند، چون دستورات ولی امر است.

 

وی ادامه داد: صدا و سیما یک دانشگاه سیال است و بچه‌های و نوجوانان آن را می‌بینند و در روح‌شان نفوذ می‌کند که بر همین اساس نباید صحنه‌های مبتذل و مهیج را ارائه کنید، بر جوانان رحم کنید.

امام‌جمعه موقت تهران ضمن تسلیت به مناسبت شهادت شهید ناظری فرمانده نیروی‌های ویژه دریایی سپاه ادامه داد: وی فرمانده‌ای شجاع و پرجرات بود که امیدوارم با اهل بیت(ع) محشور شود.

 

آیت‌الله موحدی‌کرمانی خطاب به سردار سلامی جانشین فرمانده کل سپاه نیز گفت: از مواضع قاطع ایشان برای هشدار به آمریکا که اعلام کرد از ادبیات تهدید بپرهیزید چون طبق حق استفاده از تنگه هرمز ما این تنگه را بر روی شما خواهیم بست، تشکر می‌کنم.

 

وی ادامه داد: پدیده قاچاق پدیده‌ای بسیار خطرناک است که به اقتصاد کشور ضربه می‌زند که مسئولان کشور باید با قاطعیت با این پدیده شوم برخورد کنند.

خطیب موقت نمازجمعه این هفته تهران افزود: مطلع شدیم با همکاری بسیج نیروهای مردمی و نیروهای عراقی شکست‌های پی‌درپی متوجه داعش خبیث شده که 200 نفر از فرماندهان سرشناس آنها کشته شدند.

 

آیت‌الله موحدی‌کرمانی در خطبه‌های اول نمازجمعه این هفته تهران ضمن دعوت نمازگزاران به تقوا آنها را به استفاده از برکات ماه شعبان دعوت کرد.

 منبع : خبرگزاری تسنیم
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :