موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی حوادث

a/7315 :کد

0

جزئیات حادثه انفجار در یکی از ادارات دولتی مشهد

  شنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۴ — ۲۰:۵۵
تعداد بازدید : ۳۱۰   
 تحلیل ایران -جزئیات حادثه انفجار در یکی از ادارات دولتی مشهد

انفجار در نمازخانه اداره‌ کل اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی ناشی از انفجار کولر گازی بوده که خساراتی نیز به همراه داشته است .

به گزارش تحلیل ایران یک منبع آگاه امدادی عصر امروز  با تایید این خبر گفت : حوالی ساعت 15 امروز با شنیده شدن صدای انفجاری مهیب از داخل اداره کل اوقاف و امور خیریه استان خراسان رضوی در خیابان آبکوه مشهد مقابل پمپ بنزین سعد آباد از سوی شاهدان و برخی رهگذران و متعاقب آن شکسته شدن شیشه های برخی اتاق های این اداره  و تماس تلفنی مردم با نیروهای امدادی بلافاصله جند اکیپ آتش نشانی در محل حاضر شدند .
این مقام امدادی افزود: در بررسی اولیه مشخص شد محل انفجار کولر گازی در قسمت نمازخانه این اداره بوده است و شدت انفجار بحدی بوده است که شیشه های برخی اتاق ها از جمله نمازخانه و شیشه های باجه بانک ملی در این اداره نیز بصورت کامل فرو ریخته است و تا شعاع 50 متری پراکندگی شیشه های شکسته شده بر روی زمین کاملا مشهود بوده است .
وی افزود: در بررسی های اولیه مشخص شد یکی از کارگران در حین تعمیر کولر گازی در پشت بام این مرکز اداری بوده است که به دلیل نامشخصی انفجاری مهیب رخ میدهد .
این مقام مسئول با رد شایعه انفجار توام با آتش سوزی در این محل خاطرنشان کرد:این حادثه در زمان تعطیلی این اداره رخ داده است و خوشبختانه به کسی آسیبی نرسیده است و فقط خسارات مالی بر جای مانده است .
این مقام امدادی از ارائه توضیحات بیشتر در این زمینه خوداری کرده است و علت دقیق این حادثه را به نظر کارشناسان خبره منوط دانسته است.
گفتنی است ساعتی پیش برخی از خبرگزاری ها از آتش سوزی در اداره کل اوقاف و امور خیریه استان خراسان رضوی در مشهد خبر داده بودند.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :