موضوعات ‌مرتبط: اقتصادی اقتصاد مقاومتی

a/73156 :کد

0

اقتصاد مقاومتی در کنار برجام، راه‌گشای رونق اقتصادی

  شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ — ۰۷:۴۵
تعداد بازدید : ۲۵۸   
 تحلیل ایران -اقتصاد مقاومتی در کنار برجام، راه‌گشای رونق اقتصادی

مدیرکل اتحادیه فرش دستباف روستایی گفت: سیاست توانمند اقتصاد مقاومتی در کنار برجام موجب ارز‌آوری، افزایش صادرات و تولید اشتغال می‌شود.

 

 

 

مدیرکل اتحادیه فرش دستباف روستایی گفت: سیاست توانمند اقتصاد مقاومتی در کنار برجام موجب ارز‌آوری، افزایش صادرات و تولید اشتغال می‌شود.
به گزارش تحلیل ایران به نقل از خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان، مجتبی بهاروند مدیرکل اتحادیه فرش دستباف روستایی گفت: برجام یکسری منافع و منابع جدید در اقتصاد کلان و خرد کشور ایجاد می‌کند اما هنوز زمان لازم است تا به نتایج اصلی برجام دست یابیم و در صورت اجرای درست اقتصاد مقاومتی در پیکره اقتصادی کشور شاهد شکوفایی هرچه بیشتر نتایج برجام خواهیم بود.
 
وی در ادامه گفت: گشایش LC باعث می‌شود که دست دلالان زمان تحریم کوتاه شده و بسیاری از منابع کشور که به جیب واسطه‌گران که تحریم‌ها را دور می‌زدند، می رفت صرف هزینه‌های مهمتری در جامعه بشود.
 
وی تصریح کرد: بسیاری از حساب‌های ما که در کشورهای اروپایی مسدود شده بود، در حال باز شدن است و آمار گمرک نشان می‌دهد که صادرات اقلام به کشورهای جدید آغاز شده است.
 
بهاروند با اشاره به پتانسیل‌های بالای کشورمان در تولید، بیان کرد: باید با استفاده از فرامین اقتصاد مقاومتی موجب بالا رفتن سرانه تولید کشور بشویم تا در کنار مذاکرات با طرف‌های خارجی بتوانیم محصولاتمان را به بازارهای جهانی عرضه کنیم.
 
وی تأکید کرد: در این راستا باید سلیقه بازار مصرف را در نظر بگیریم و با شناخت بازار به بازاریابی مناسب دست یابیم تا تولیداتمان به روز باشد و در این زمینه قطعاً تبلیغات مؤثر کارساز خواهد بود.
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :