موضوعات ‌مرتبط: ورزشی والیبال

a/73161 :کد

0

بازیکنانم آمادگی خوب و بالایی دارند

  شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ — ۰۸:۳۳
تعداد بازدید : ۲۱۲   
 تحلیل ایران -بازیکنانم آمادگی خوب و بالایی دارند

«رائول لوزانو» سرمربی تیم ملی والیبال کشورمان پس از نخستین دیدار دوستانه در مقابل تیم ملی فرانسه، گفت: بازی گرم و نزدیکی را شاهد بودیم و به نظرم بازیکنانم آمادگی خوب و بالایی دارند.

 

 

 

«رائول لوزانو» سرمربی تیم ملی والیبال کشورمان پس از نخستین دیدار دوستانه در مقابل تیم ملی فرانسه، گفت: بازی گرم و نزدیکی را شاهد بودیم و به نظرم بازیکنانم آمادگی خوب و بالایی دارند.

 

 

 

به گزارش تحلیل ایران، لوزانو در ادامه افزود: من فکر کنم فرصت های خوبی داشتیم در هر ست، که بهتر باشیم. چند بار اتفاق افتاد که جلو بودیم و با اشتباهاتی که خودمان کردیم این چند امتیاز را از دست دادیم. 


ایرنا به نقل از فدراسیون والیبال نوشت: سرمربی تیم ملی والیبال کشورمان ادامه داد: نباید مرتکب چنین اشتباهاتی شویم و این چنین فرصت را به تیم مقابل بدهیم. به جز ابتدای ست اول که خوب نبودیم بقیه ست ها و حتی قسمت دوم ست اول شاهد بازی مساوی از دو طرف بودیم.


لوزانو افزود: فرانسه در چرخش هایش از بازیکنان متفاوتی استفاده کرد و از یک سری بازیکنانی استفاده کرد که شناختی نسبت به آنها نداشتیم و تازه توانستیم آنها را بهتر بشناسیم. 


او گفت: بازی چهار ست طول کشید و دیدید که بیشتر ست ها بازی طولانی شد که این نشان دهنده این موضوع هست که بازی گرم و نزدیکی را شاهد بودیم.


وی افزود: به نظرم بازیکنان آمادگی خوب و بالایی دارند، باید به خوبی ریکاوری کنیم و خودمان را برای بازی بعد آماده کنیم.


همچنین «لورنت تیلیه» سرمربی تیم ملی فرانسه نیز پس از این بازی دوستانه در این خصوص گفت: بازی خیلی خوبی بود، بازی خیلی سخت و نزدیکی را شاهد بودیم. هر دو تیم نیاز به پیشرفت دارند چون اشتباهات زیادی داشتند. به هر حال از تماشای این بازی لذت بردم چون مبارزه خیلی خوبی بود و من توانستم بازیکنانم را مورد ارزیابی قرار دهم.


سرمربی تیم ملی فرانسه افزود: فکر می کنم بازی بعدی متفاوت خواهد بود چون اکنون دیگر هر دو تیم نسبت به بکدیگر شناخت پیدا کرده اند و فکر می کنم بازی بعدی جالب و البته متفاوتی را خواهیم داشت.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :