موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/73271 :کد

0

مورینیو توافقی با منچستریونایتد نکرده است

  شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ — ۱۴:۵۴
تعداد بازدید : ۱۹۶   
 تحلیل ایران -مورینیو توافقی با منچستریونایتد نکرده است

شایعه توافق نهایی آقای خاص با باشگاه منچستریونایتد برای قبول هدایت شیاطین سرخ در فصل آینده تکذیب شد.شایعه توافق نهایی آقای خاص با باشگاه منچستریونایتد برای قبول هدایت شیاطین سرخ در فصل آینده تکذیب شد.


به گزارش تحلیل ایران، در حالی که روز گذشته (جمعه) شبکه تلویزیونی «اسکای اسپورت» ایتالیا مدعی شد ژوزه مورینیو تنها چند ساعت تا امضای قرارداد با منچستریونایتد فاصله دارد و او در تابستان قطعاً جانشین لوئیز فن‌خال می‌شود، امروز این خبر به کلی تکذیب شد! یک منبع موثق به شبکه تلویزیونی «اسکای» اطلاع داده که مورینیو هنوز توافقی با باشگاه منچستریونایتد نکرده و هنوز معلوم نیست که در این تابستان هدایت شیاطین سرخ را برعهده خواهد گرفت یا خیر.


منچستریونایتد در فصل جاری فرازونشیب زیادی داشته و شانس این تیم برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا ضعیف به‌نظر می‌رسد، هرچند دست‌نیافتنی هم نیست. لوئیز فن‌خال که بیش از 200 میلیون پوند صرف خرید بازیکنان جدید در تیم منچستریونایتد کرده، در دو فصل حضورش در این تیم انتظارات را برآورده نکرده و بعید به‌نظر می‌رسد با این اوصاف سران منچستریونایتد موافق ادامه حضور این مربی هلندی در جمع سرخپوشان باشند.


در سوی دیگر ژوزه مورینیو که پس از اخراج از سمت سرمربیگری چلسی در اواسط فصل جاری، هدایت تیمی را بر عهده نداشته، اخیراً اعلام کرده که قطعاً در تابستان به عرصه مربیگری باز خواهد گشت، هرچند به نام تیمی که هدایتش را بر عهده خواهد گرفت، اشاره‌ای نکرده است. پاری‌سن‌ژرمن و منچستریونایتد محتمل‌ترین گزینه‌های این مربی پرتغالی برای بازگشت به فوتبال هستند.


منبع: تسنیم

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :