موضوعات ‌مرتبط: سیاسی امنیتی و دفاعی

a/73272 :کد

0

اسلام، رهبری و مردم ارکان اقتدار ملت ایران هستند

  شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ — ۱۴:۵۶
تعداد بازدید : ۲۲۰   
 تحلیل ایران -اسلام، رهبری و مردم ارکان اقتدار ملت ایران هستند

جانشین فرمانده کل سپاه گفت: اسلام، رهبری و مردم اساس اقتدار و پیروزی های ملت ایران است و رهبر معظم انقلاب سازنده نقشه راه تمدنی هستند که جهان را از عدل، قسط و داد پر می‌کند و این نقشه راه سعادت ماست.

جانشین فرمانده کل سپاه گفت: اسلام، رهبری و مردم اساس اقتدار و پیروزی های ملت ایران است و رهبر معظم انقلاب سازنده نقشه راه تمدنی هستند که جهان را از عدل، قسط و داد پر می‌کند و این نقشه راه سعادت ماست.

 

به گزارش تحلیل ایران ، سردار سرتیپ پاسدار حسین سلامی در نخستین یادواره شهدای یگان‌های زرهی استان فارس در شیراز با بیان اینکه قرآن حق مطلق است و آحاد مسئولین باید بر اساس منطق قرآن با دشمنان رفتار کنند گفت:اینکه عده‌ای فکر کنند سعادت ما در رضایت و خوش بینی نسبت به دشمنان است،خلاف منطق قرآن است.

 

وی افزود: بر اساس آیات قرآن، کفار و مشرکان اگر ظفر یابند هیچ عطوفت و تعهدی نسبت به ما ندارند و امروز تجلی این آیات در رفتار آمریکایی ها نسبت به برجام قابل مشاهده است.

 

سردار سلامی اظهار داشت: پیام قرآن آزادی، عزت، شرف و استقلال برای مسلمانان است و ما به دنبال بازیابی این عزت هستیم و در این زمینه از پا نمی نشینیم.

 

وی با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب اسلامی به دنبال بازیابی شکوه مسلمانان هستند، گفت: اگر تا به امروز کاروان شهدا روی دستان مردم وفادار و متدین ما تشییع می شود، برای بازیابی هویت اسلامی از دست رفته مسلمانان است.

 

جانشین فرمانده کل سپاه ادامه داد: ما به توپ، تانک و موشک نمی‌بالیم، ما به وجود مردانمان می‌بالیم که سرشار از جوانمردی هستند، مردانی که از حضرت ابوالفضل(ع) مردانگی، از حضرت علی اکبر (ع) حضور در قلب میدان نبرد و از حضرت ام البنین (س) صبر آموختند.

 

وی بیان کرد: ائمه اطهار (ع) سرمایه های عظیم تمدنی هستند که امروز رهبر معظم انقلاب اسلامی پرچمدار و ادامه دهنده راه آنها هستند تا برای همیشه مسلمانان جهان را از سیطره استکبار نجات دهند.

 

سردار سلامی افزود: ملت ایران در پرتو اسلام، قرآن و ولایت فقیه در طول 38 سال توانسته انواع تهاجم های جهانی دشمنان اعم از جنگ تحمیلی هشت ساله، محاصره اقتصادی، تهاجم فرهنگی، عملیات روانی و جنگ های نیابتی را با موفقیت پیش سر گذارد و امروز در امنیت کامل رو به پیشرفت و آبادانی در حال حرکت است.

 

وی تصریح کرد: اسلام، رهبری و مردم اساس اقتدار و پیروزی های ملت ایران است و رهبر معظم انقلاب سازنده نقشه راه تمدنی هستند که جهان را از عدل، قسط و داد پر می‌کند و این نقشه راه سعادت ماست.

 

سردار سلامی خاطر نشان کرد: ملت ایران در مقابل بزرگ‌ترین امپراطوری های تاریخ سربلند ایستاده و تحمیل کننده اراده خود بر دشمنان بزرگ است که نمونه ای از این ایستادگی و سربلندی در مواجهه تفنگداران نیروی دریایی سپاه با نیروی دریایی آمریکا برای همگان آشکار شد و مردم دنیا تقابل عزت با ذلت را دیدند.

 

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بخش دیگری از مطالب خود بیان داشت: شهیدان عزت، اقتدار و سربلندی را برای ملت ایران به ارمغان آوردند و با اهدای خون خود، منزلت، استقلال و کرامت را به مردم و کشور خود اهدا کردند و بی شک اقتدار و هویت امروز کشور ما مرهون خون های پاک شهداست.

 

سردار سلامی اظهار داشت: شهدا هدایتگر بشریت هستند و همانگونه که همگان شاهد آن بودیم در پرتو ولایت فقیه صحنه های نبرد نابرابر را به میدان مواجهه عاشقانه و عاشورایی فرزندان امت اسلام تبدیل کردند.

 

وی اضافه کرد: خانواده شهدا نماد صبر، استقامت و شکوه ملت ایران در عرصه رویارویی با استکبار جهانی هستند و ملت ایران همواره قدردان این خانواده ها خواهد بود.

 

سردار سلامی، با بیان اینکه فارس مهد پرورش عالمان بزرگ، مجاهدان صف شکن و شهیدان جاودانه است، اظهار کرد: فارس در تصویرگری هویت نوین ایران اسلامی مقاوم، حق جو و عدالت طلب، نقشی تعیین کننده ایفا کرده و در تکامل نقشه افتخار و اقتدار این ملت تاثیری ارزشمند و تعیین کننده دارد.

 منبع : ایسنا 

 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :