موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی فرهنگی

a/73276 :کد

0

سریال جدید سیروس مقدم فردا کلید می‌خورد

  شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ — ۱۵:۰۷
تعداد بازدید : ۳۵۲   
 تحلیل ایران -سریال جدید سیروس مقدم فردا کلید می‌خورد

تهیه‌کننده «علی‌البدل» از کلید خوردن این سریال از روز یکشنبه در حوالی همدان خبر داد.

 تهیه‌کننده «علی‌البدل» از کلید خوردن این سریال از روز یکشنبه در حوالی همدان خبر داد.


به گزارش تحلیل ایران، الهام غفوری تهیه‌کننده «علی البدل» در گفت‌وگو با تسنیم، از آغاز تصویربرداری این سریال از فردا در یکی از روستاهای شهر همدان که در قصه ناکجاآباد معرفی شده است، خبر داد.


وی افزود: همراه با آغاز تصویربرداری این مجموعه بازیگرانی از جمله مهدی هاشمی و مهدی فخیم‌زاده جلوی دوربین سیروس مقدم می‌روند و بازی خود را شروع می‌کنند.


غفوری درباره نزدیک شدن به ایام ماه رمضان و پیش‌تولید این سریال توضیح داد: پیش‌تولید سریال «علی‌البدل» به‌دلیل نوع خاص طراحی در دکور شهر ناکجاآباد زمان برد و حدود یک ماهی زمان برد تا مراحل پیش‌تولید کار آماده شود.


تهیه‌کننده «علی‌البدل» اضافه کرد: فیلمنامه قسمت‌های اولیه این سریال با توجه به حساسیت و وسواسی که سیروس مقدم به کار داشته است چندین مرحله بازنویسی شده است تا در نهایت نظر محسن تنابنده و سیروس مقدم جلب شد و کار برای کلید خوردن آماده شد.


«علی‌البدل» ظاهراً نسخه‌ای دیگر از همان الگوی پایتخت است که در فضایی فانتزی رقم می‌خورد.


داستان سریال «علی‌البدل» در روستایی در اطراف همدان رقم می‌خورد که قصه طنز و متفاوتی خواهد داشت و داستان پایتخت را دنبال نمی‌کند.

سیروس مقدم درباره داستان سریال می‌گوید: از اسم سریال کاملاً مشخص است که داستان بر چه اساسی است. داستان در مورد افرادی است که حضور دارند اما حق رأی ندارند. کسانی که در مجالس و شوراها اعضای علی‌ البدل هستند و در جریان همه امور قرار دارند اما حق رأی ندارند.


طعنه‌های سیاسی در این اثر نیز مشابه پایتخت وجود دارد ولی طعنه‌های اجتماعی رنگ و لعاب بیشتری دارند که در داستان چند خانواده قصه ظهور و بروز می‌کنند.


مهدی هاشمی، احمد مهرانفر، ناهید مسلمی، محسن تنابنده، مهدی فخیم‌‌زاده، هادی کاظمی، گوهر خیراندیش، محمود جعفری، حسین محب‌ اهری و فروغ قجابگلی بازیگران اصلی سریال هستند که به‌فراخور قصه بازیگران جدیدی به داستان اضافه خواهند شد.


این سریال قرار است در ماه رمضان 1395 هر شب ساعت 22 از شبکه اول پخش شود.

 

 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :