موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی انتظامی

a/73361 :کد

0

بازرسی، بازوی نظارتی و کنترلی فرماندهان‌ ناجا است

  شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ — ۲۰:۰۷
تعداد بازدید : ۲۳۲   
 تحلیل ایران -بازرسی، بازوی نظارتی و کنترلی فرماندهان‌ ناجا است

فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به اینکه، بازرسی بازوی نظارتی و کنترلی برای فرماندهان است، گفت: این مجموعه با چشمانی باز تصویری از واقعیت ها را نشان داده و به منزله چشمان فرماندهی است.فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به اینکه، بازرسی بازوی نظارتی و کنترلی برای فرماندهان است، گفت: این مجموعه با چشمانی باز تصویری از واقعیت ها را نشان داده و به منزله چشمان فرماندهی است.


به گزارش تحلیل ایران، سردار حسین اشتری در همایش سراسری روسای بازرسی فرماندهی انتظامی استانها با اشاره به دیدار با مقام معظم رهبری و تاکید ایشان بر سه اصل مبارزه با قاچاق کالا و مفاسد سازمان یافته و صیانت از کارکنان، گفت: پیگیری مطالبات و فرمایشات مقام معظم رهبری راه گشای مشکلات مردم است.


وی با بیان اینکه قاچاق کالا لطمه ای سنگین به اقتصاد کشور خواهد زد و باعث بیکاری و رکود کارخانه ها می شود، افزود: در این زمینه دستگاه های مسئول باید به صحنه بیایند و سهم خود را مشخص و به آن عمل کنند.


سردار اشتری با اشاره به مبارزه همیشگی نیروی انتظامی با مواد مخدر گفت: بر اساس فرمایشات مقام معظم رهبری در سال جاری برنامه ویژه ای برای برخورد با معتادین متجاهر و اعتیاد ، کاهش تصادفات و تلفات جاده ای و برخورد با باندهای فساد سازمان یافته خواهیم داشت.


فرمانده ناجا افزود: در نگاه فرماندهی کل قوا به عنوان رهبر و پدر امت، حتی یک نفر نیز نباید در جاده ها کشته شود.


سردار اشتری ادامه داد: روسای بازرسی باید ببینند اهداف سازمان به پیش می رود یا خیر و نتیجه را به اطلاع فرمانده برسانند.


فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه روسای بازرسی باید کارشناسانه به کارها توجه کنند، گفت: نباید هیچ گرایش و انگیزه شخصی در کار بازرسان باشد تا خدای نکرده در حق کسی ظلمی صورت بگیرد.


وی به قرارگاه پیشگیری و صیانت از کارکنان اشاره کرد و گفت: باید تلاش کنید تا در راستای اهداف این قرارگاه پیش بروید و بدانید که ما به دنبال پیشگیری و صیانت کارکنان هستیم تا نتیجه آن به سلامت سازمان بیانجامد.


سردار اشتری خطاب به روسای بازرسی سراسر کشور، گفت: شناسایی افراد شایسته را سرلوحه کار خود قرار دهید و برای هریک از مسئولان و مدیران جایگزینی مناسب در مواقع اضطرار داشته باشید.


وی ادامه داد: سامانه 197 که پل ارتباطی میان پلیس و مردم است باید تقویت و تماس های دریافتی در اسرع وقت رسیدگی و منجر به نتیجه شود تا مردم بدانند که ما پیگیر مسائل و مشکلات آنها هستیم.


فرمانده ناجا گفت: روسای بازرسی باید بر اساس شاخص ها و تحقیقات به این نتیجه برسند که چه شخصی باید در چه جایگاهی خدمت کند و چه کسی مناسب جایگاه انتخاب شده نیست.


منبع: فارس

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :