موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/73578 :کد

0

قانون‌گریزی عربستانی‌ها رو شد/ فیفا مچ سعودی‌ها را گرفت

  یکشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ — ۱۶:۲۳
تعداد بازدید : ۲۱۳   
 تحلیل ایران -قانون‌گریزی عربستانی‌ها رو شد/ فیفا مچ سعودی‌ها را گرفت

فدراسیون بین‌المللی فوتبال از دادگاه بین‌المللی ورزش خواست محرومیت ۴ ساله کاپیتان الاتحاد عربستان را برگرداند زیرا سعودی‌ها قانون را زیر پا گذاشته‌اند.فدراسیون بین‌المللی فوتبال از دادگاه بین‌المللی ورزش خواست محرومیت ۴ ساله کاپیتان الاتحاد عربستان را برگرداند زیرا سعودی‌ها قانون را زیر پا گذاشته‌اند.


به گزارش تحلیل ایران، محمد نور، کاپیتان الاتحاد عربستان از سوی ستاد مبارزه با دوپینگ عربستان محکوم شده بود و به مدت 4 سال از حضور در میادین ورزشی منع شد.


اما به صورت غیر منتظره و مشکوکی، کمیته ملی المپیک سعودی محرومیت او را بخشید تا همه را حیرت‌زده کند. زیرا تست دوپینگ او در هر دو بار نیز مثبت بود و او از ماده غیرمجاز استفاده کرده بود.


کمیته استیناف که حکم تبرئه این بازیکن کلیدی الاتحاد را صادر کرده بود هیچ دلیلی برای تبرئه او بیان نکرد بلکه به صورت مبهم او را بی‌‌گناه دانست.


در این راستا فدراسیون جهانی فوتبال مچ سعودی‌ها را گرفت و از دادگاه بین‌الملل ورزش(CAS) خواستار لغو حکم تبرئه محمد نور شد. زیرا کمیته ملی المپیلک عربستان که زیر نظر کمیته بین‌المللی المپیک است نقض قانون کرد و بدون هیچ دلیلی محرومیت او را بخشیده است.


منبع: فارس

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :