موضوعات ‌مرتبط: فناوری فناوری های نوین

a/73582 :کد

0

نخستین رویداد کارآفرینی شهر الکترونیک لرستان برگزار می‌شود

  یکشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ — ۱۶:۴۸
تعداد بازدید : ۴۲۷   
 تحلیل ایران -نخستین رویداد کارآفرینی شهر الکترونیک لرستان برگزار می‌شود

رویداد کارآفرینی شهر الکترونیک، به‌عنوان نخستین رویداد کارآفرینی ۲۹ تا ۳۱ اردیبهشت ماه ۹۵ در دانشگاه لرستان برگزار می‌شود.

رویداد کارآفرینی شهر الکترونیک، به‌عنوان نخستین رویداد کارآفرینی ۲۹ تا ۳۱ اردیبهشت ماه ۹۵ در دانشگاه لرستان برگزار می‌شود.


به گزارش تحلیل ایران، حمزه امیری، رئیس بنیاد نخبگان استان لرستان گفت: با توجه به نیازسنجی جامعه و حرکت به سمت ایجاد کسب و کار از طریق ارائه ایده، بنیاد نخبگان استان لرستان با توجه به ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های موجود اقدام به برگزاری این رویداد  کارآفرینی شهر الکترونیک کرده است.


وی بیان کرد: ایجاد انگیزه بین دانشجویان، ترویج و تقویت فرهنگ کارآفرینی یکی از دغدغه‌های اصلی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و بنیاد ملی نخبگان است تا به افزایش کارآفرینی کشور کمک کند.


وی گفت: با همکاری بنیاد نخبگان، دانشگاه لرستان و پارک علم و فناوری نوزدهم اردیبهشت یک کمپ ایده در دانشگاه لرستان و بیستم اردیبهشت یک کمپ ایده در دانشگاه پیام نور استان برگزار شد که ایده‌های برگزیده به رویداد اصلی استارت تاپ شهر الکترونیک راه پیدا می‌کنند.


امیری، آشنایی با ادبیات کسب‌وکار و راه‌اندازی یک کسب‌وکار موفق را از اهداف اصلی رویدادهای کمپ ایده در استان لرستان دانست.


وی اهداف دیگر کمپ ایده در لرستان را امکان‌سنجی انتخاب ایده، آشنایی با ادبیان کسب‌وکار، تشخیص فرصت ایده پردازی برای دانشجویان بیان کرد.


به گفته رئیس بنیاد نخبگان استان لرستان دیگر اهداف این رویدادها حمایت از ایده‌های برتر و معرفی آنها به ادارات و دستگاه‌های مرتبط، توسعه تفکر به‌کارگیری علوم و فناوری و آموخته‌های دانشگاهی در راستای تولید ثروت، حرکت در راستای تحقق دانشگاه کارآفرین است.


نخستین رویداد کارآفرینی در لرستان، با رویکرد شهر الکترونیک، با حمایت ستاد توسعه فرهنگ علم، فناوری و اقتصاد دانش بنیان و مرکز شتابدهی نوآوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، ۲۹ تا ۳۱ اردیبهشت‌ماه ۹۵ در دانشگاه لرستان برگزار می‌شود.


منبع:خبرگزاری مهر

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :