موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/73628 :کد

0

هوملس، سومین خرید گران‌قیمت تاریخ بوندس‌لیگا!

  یکشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ — ۱۸:۵۸
تعداد بازدید : ۳۳۴   
 تحلیل ایران -هوملس، سومین خرید گران‌قیمت تاریخ بوندس‌لیگا!

یک گزارش منتشرشده مشخص می‌کند انتقال کاپیتان بورسیادورتموند به بایرن، سومین نقل و انتقال گران‌قیمت انجام شده در تاریخ لیگ ژرمن‌ها میان دو تیم بوندس‌لیگایی است.یک گزارش منتشرشده مشخص می‌کند انتقال کاپیتان بورسیادورتموند به بایرن، سومین نقل و انتقال گران‌قیمت انجام شده در تاریخ لیگ ژرمن‌ها میان دو تیم بوندس‌لیگایی است.


به گزارش تحلیل ایران، هفته‌نامه کیکر در گزارشی 5 نقل و انتقال گران‌قیمت میان دو تیم بوندس‌لیگایی را در تاریخ این پیکارها مشخص کرده است.


برهمین اساس عقد قرارداد هوملس با مونیخی‌ها که چند روز قبل مسجل و قطعی شد، سومین انتقال سنگین میان دو تیم بوندس‌لیگایی بوده است.


این بازیکن با رقمی بالغ بر 35 میلیون یورو از فصل آینده پیراهن سرخ‌پوشان را به تن خواهد کرد.


البته در این عنوان، هوملس با ماریو گومس،‌ گلزن 30 ساله تیم ملی آلمان سهیم و شریک است. زیرا این ستاره در سال 2009 در ازای همین رقم از اشتوتگارت به بایرن مونیخ نقل مکان کرد.


براساس این گزارش گران‌ترین انتقال انجام گرفته میان دو تیم لیگ ژرمن‌ها مربوط به ماریو گوتسه بود که در سال 2013 با رقم 37 میلیون یورو از بورسیادورتموند به جمع سرخ‌پوشان مونیخی پیوست.


بعد از وی یولیان دراکسلر که سال گذشته از شالکه به ولفسبورگ رفت، با رقم 36 میلیون یورو در رده دوم جای گرفته است.


همچنین بعد از گوتسه،‌دراکسلر، هوملس و گومس، انتقال مانوئل نویر از شالکه به بایرن در سال 2011 در ازای 22 میلیون یورو،‌ گران‌ترین جابجایی بازیکن بوده است.


منبع: فارس

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :