موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی حوزه رسانه

a/73638 :کد

0

دادگاه مطبوعات روزنامه‌های ۹۰ و ستاره صبح را مجرم دانست

  یکشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ — ۲۰:۵۱
تعداد بازدید : ۲۰۵   
 تحلیل ایران -دادگاه مطبوعات روزنامه‌های ۹۰ و ستاره صبح را مجرم دانست

دادگاه مطبوعات صبح امروز برای رسیدگی به پرونده سایت خبری-تحلیلی «شهدای ایران»، روزنامه ورزشی «۹۰» و روزنامه «ستاره صبح» صبح امروز تشکیل شد که در پایان هر ۳ رسانه مجرم شناخته شدند.دادگاه مطبوعات صبح امروز برای رسیدگی به پرونده سایت خبری-تحلیلی «شهدای ایران»، روزنامه ورزشی «90» و روزنامه «ستاره صبح» صبح امروز تشکیل شد که در پایان هر 3 رسانه مجرم شناخته شدند.


به گزارش تحلیل ایران، علی اکبر کسائیان دبیر هیأت منصفه دادگاه مطبوعات در گفت‌وگو با فارس، از برگزاری دادگاه رسیدگی به اتهامات سایت خبری تحلیلی «شهدای ایران»، روزنامه ورزشی «90» و روزنامه «ستاره صبح» خبر داد.


وی گفت: سایت خبری - تحلیلی شهدای ایران به اتهام نشر مطالب خلاف واقع به قصد اضرار به غیر با اکثریت آراء مجرم شناخته شد اما هیأت منصفه این رسانه را با اکثریت آراء مستحقق تخفیف دانست.


کسائیان ادامه داد: روزنامه ستاره صبح نیز به اتهام نشر مطالب خلاف واقع به قصد تشویش اذهان عمومی با اکثریت قریب به اتفاق آراء مجرم شناته شد. ضمن اینکه هیأت منصفه این رسانه را با اکثریت آراء مستحق تخفیف ندانست.


دبیر هیأت منصفه دادگاه مطبوعات همچنین با اشاره به اتهام روزنامه ورزشی 90 گفت: هیأت منصفه با اکثریت آراء این رسانه را به اتهام نشر مطالب خلاف واقع به قصد اضرار به غیر مجرم شناخت و در عین حال آن را مستحق تخفیف دانست.


دادگاه رسیدگی به اتهامات سایت خبری-تحلیلی «شهدای ایران»، روزنامه ورزشی «90» و روزنامه «ستاره صبح» امروز در شعبه 6 دادگاه یک کیفری استان تهران به ریاست قاضی مدیرخراسانی برگزار شد.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :