موضوعات ‌مرتبط: سیاسی رصد سیاسی

a/73684 :کد

0

نفوذی‌ها با کلاه شابگاه، بارانی‌ و عینک دودی ظاهر نمی‌شوند

  دوشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۵ — ۰۱:۴۸
تعداد بازدید : ۲۷۰   
 تحلیل ایران -نفوذی‌ها با کلاه شابگاه، بارانی‌ و عینک دودی ظاهر نمی‌شوند

مدیرمسئول روزنامه کیهان نفوذ در افکار را مهم‌ترین و مؤثرترین نوع نفوذ دانست و گفت: امروزه نفوذی‌ها با کلاه شابگاه، بارانی‌ و عینک دودی ظاهر نمی‌شوند و آنها با ایجاد دوگانگی طوری واقعیت‌ها را وانمود می

مدیرمسئول روزنامه کیهان نفوذ در افکار را مهم‌ترین و مؤثرترین نوع نفوذ دانست و گفت: امروزه نفوذی‌ها با کلاه شابگاه، بارانی‌ و عینک دودی ظاهر نمی‌شوند و آنها با ایجاد دوگانگی طوری واقعیت‌ها را وانمود می‌کنند که فقط به واقعیت شبیه باشد.

 

به گزارش تحلیل ایران ، حسین شریعتمداری عصر دیروز در مراسم اولین سالگرد شهادت حجت‌الاسلام شهید مهدی مطلبی   ضمن اشاره به واژه نفوذ اظهار داشت: نفوذ دشمنان یا برای تخریب و یا برای تأثیر در افکار ملت‌ها صورت می‌گیرد که نوع تأثیر در افکار به‌مراتب خطرناک‌تر از نوع اول است.

 

وی انفجار را از مصادیق اولین نوع نفوذ ذکر کرد و گفت: این نفوذ بیشتر به‌منظور از بین بردن و انهدام انجام می‌گیرد و بازی‌کنندگان این نفوذ تا پایان مأموریت شناخته نمی‌شوند و نقش اصلی را بازی نمی‌کنند.

 

مدیرمسئول روزنامه کیهان،  نفوذ در افکار را مهم‌ترین و مؤثرترین نوع نفوذ دانست و تصریح کرد: در این نوع نفوذ که پنهانی صورت می‌گیرد دشمن سعی می‌کند محاسبات طرف مقابل را تغییر دهد و به‌گونه‌ای وانمود می‌کند تا تفکر و اندیشه حریف به اشتباه بیفتد و اشتباه وی بتواند تأثیر خود را بگذارد.


وی با بیان اینکه برخی‌ها آشکارا با بزک دشمنان و در پوشش افراد خودی ظاهر می‌شوند ابراز داشت: از لحن برخی می‌توان به‌خوبی مشاهده کرد که از نفوذی‌ها هستند و با آنکه کم‌شمارند ولی پیوسته در کارند و به‌دنبال هنجارشکنی و تغییر تابلوها هستند.


شریعتمداری ادامه داد: امروزه نفوذی‌ها با کلاه شابگاه، بارانی‌ و عینک دودی ظاهر نمی‌شوند و آنها با ایجاد دوگانگی طوری واقعیت‌ها را وانمود می‌کنند که فقط به واقعیت شبیه باشد.


وی به واقعه تاریخی‌ هانی‌بن عروه در کوفه اشاره کرد و بیان داشت: زمانی که این مجاهد در دارالاماره شهر کوفه زیر شکنجه بود مردمان قومش پر‌شمار در بیرون قصر با سلاح آماده و منتظر هانی بودند، اما چرا آنها خیلی زود منصرف شدند، چون شخصی که به آنها اطمینان خاطر داد که هانی مورد احترام عبیدالله‌بن زیاد است با تابلوی قاضی دوران امیرالمؤمنین(ع) و به‌نوعی مورد اعتماد همه آنها بود.


مدیرمسئول روزنامه کیهان در پایان خاطرنشان کرد: مردم کوفه از خود هیچ‌گاه نپرسیدند قاضی دوران امیرالمؤمنین در کاخ ابن‌زیاد چه می‌کند ولی ملت ما با بصیرتی که در فتنه 88 نشان دادند ثابت کردند که هوشیار‌تر از هر زمان دیگری هستند.


منبع : خبرگزاری تسنیم

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :