a/73705 :کد

0

پیش بینی ها در خصوص صادرات نفت و گاز

  دوشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۵ — ۰۵:۴۸
تعداد بازدید : ۲۲۹   
 تحلیل ایران -پیش بینی ها در خصوص صادرات نفت و گاز

مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران، با بیان اینکه سال گذشته ۵ میلیون لیتر نفت و گاز صادر کردیم گفت: با پیش بینی های صورت گرفته درسال جاری، صادرات نفت و گاز حداقل به سه برابر می رسد.

 

مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران، با بیان اینکه سال گذشته 5 میلیون لیتر نفت و گاز صادر کردیم گفت: با پیش بینی های صورت گرفته درسال جاری، صادرات نفت و گاز حداقل به سه برابر می رسد.


به گزارش تحلیل ایران، سید ناصر سجادی مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان، گفت: وزارت نفت امکاناتی را در جهت مدیریت مصرف در دستور کار خود قرار داده است به طوری که با اجرای این روش بخش عمده ای فرآورده های تولید به امر صادرات اختصاص داده است.

وی در ادامه با بیان اینکه ما درسال گذشته، سامانه هوشمند سوخت را ارتقا داده ایم افزود: این امر باعث شد که حدود 4 میلیون لیتر صرفه جویی در بخش حمل و نقل صورت گرفت قبل از راه اندازی این سامانه و به دلیل نبود کارت سوخت برخی افراد سوء استفاده هایی در مصرف سوخت داشتند. اما با اجرایی شدن عرضه سوخت با کارت یکسان سازی در مصرف سوخت به عمل آمد.

سجادی با تاکید براینکه برای صرفه جویی در مصرف سوخت ساماندهی خودرهای فاقد بیمه شخص ثالث را در دستور کار قرار دادیم تصریح کرد: شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران با همکاری بیمه از رده خارج کردن خودروهای فاقد بیمه شخص ثالث را انجام می دهد به طوری که بخشی از خودروها به دلیل فرسوده بوده از چرخه حمل و نقل خارج شدند و بلااستفاده هستند بنابراین با ساماندهی این موضوع در مصرف سوخت صرفه جویی خواهد شد.

مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران، با اشاره به اینکه سال گذشته 5 میلیون لیتر نفت و گاز صادر کردیم عنوان کرد: با پیش بینی های صورت گرفته درسال جاری، صادرات نفت و گاز حداقل به سه برابر می رسد.سجادی در ادامه با اشاره به اینکه برنامه ای مبارزه با قاچاق، فرآورده های نفتی در دست اجرا داریم یادآورشد: درسال گذشته با همکاری مسولان و مدیریت مصرف حدود 400 میلیون لیتر فرآورده در مرزها به فروش رسیده است.
 

 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :