موضوعات ‌مرتبط: سیاسی امنیتی و دفاعی

a/73750 :کد

0

شما باید درمسیر پدر خودگام نهید تا الگویی برای آیندگان باشید

  دوشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۵ — ۱۰:۳۰
تعداد بازدید : ۴۱۸   
 تحلیل ایران -شما باید درمسیر پدر خودگام نهید تا الگویی برای آیندگان باشید

سردار سلیمانی در دیدار با خانواده شهید بدرالدین گفت: از دست دادن «شهید ذوالفقار» مصیبتی برای امت اسلامی است نه فقط لبنان.

سردار سلیمانی در دیدار با خانواده شهید بدرالدین گفت: از دست دادن «شهید ذوالفقار» مصیبتی برای امت اسلامی است نه فقط لبنان.

 به گزارش تحلیل ایران، دو روز پس از یورش رژیم صهیونیستی به «القنیطره» در سال ۲۰۱۵، «ژنرال قاسم سلیمانی» فرمانده سپاه قدس جمهوری اسلامی ایران بر سر مزار شهداء در «الغبیری» بیروت حاضر شد.بر اساس این گزارش، این روزنامه لبنانی در ادامه آورده است: در آن زمان تصاویری از قاسم سلیمانی منتشر شد که بر سر مزار دو شهید لبنانی یعنی «حاج عماد مغنیه» و «جهاد مغنیه» فرزند وی نشسته و مشغول قرائت قرآن است.این روزنامه عرب زبان در ادامه می افزاید: قاسم سلیمانی پیش از رفتن بر سر مزار دو شهید لبنانی یعنی عماد و جهاد مغنیه به منزل آنها رفته بود و این مصیبت را به خانوده شان تسلیت گفته بود.

در ادامه گزارش الاخبار آمده است: شنبه هفته جاری این صحنه‌ها دوباره تکرار شدند. قاسم سلیمانی در «الغبیری» حاضر شد؛ اما این بار برای تسلیت گفتن شهادت «مصطفی بدرالدین» به خانواده وی. باشگاه خبرنگاران  نوشت: سردار سلیمانی برای دیدار با خانواده شهید بدرالدین و گفتن تسلیت به آنها در منزل‌شان حاضر شد.سردار سلیمانی به خانواده شهید بدرالدین گفت که مصیبت از دست دادن وی تنها مختص لبنان نیست، بلکه مصیبتی است که امت اسلامی را دربرگرفته است.

الأخبار همچنین به نقل از سردار سلیمانی نوشت: ما با خانواده‌ای مجاهد رو به رو هستیم؛ خانواده‌ای که شهیدان بزرگی همچون عماد و جهاد مغنیه را در راه اسلام دادند و اکنون عجیب نیست که شهید بزرگوار دیگری همچون ذوالفقار که برخاسته از این خانواده است، به زمره شهداء بپیوند ذوالفقار در عرصه‌های مختلف نبرد همواره به دنبال شهادت بود و در نهایت به آرزوی خود رسید.

وی خطاب به فرزند شهید بدرالدین تصریح کرد: شما باید در مسیر پدر خود گام نهید تا الگویی برای آیندگان باشید. قاسم سلیمانی پس از دیدار با خانواده شهید بدرالدین بر سر مزار شهداء در الغبیری حاضر شد و به آنها ادای احترام کرد.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :