موضوعات ‌مرتبط: ورزشی والیبال

a/73763 :کد

0

تیم ملی والیبال پس از اردوی تدارکاتی فرانسه به تهران بازگشت

  دوشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۵ — ۱۱:۰۶
تعداد بازدید : ۲۱۵   
 تحلیل ایران -تیم ملی والیبال پس از اردوی تدارکاتی فرانسه به تهران بازگشت

تیم ملی والیبال ایران بعد از برپایی اردوی هفت روزه در فرانسه و برگزاری دو دیدار دوستانه با تیم ملی این کشور، دیشب به تهران بازگشت.

 

 

 

تیم ملی والیبال ایران بعد از برپایی اردوی هفت روزه در فرانسه و برگزاری دو دیدار دوستانه با تیم ملی این کشور، دیشب به تهران بازگشت.

 
 
 

به گزارش تحلیل ایران، تیم ملی والیبال ایران اردوهای آماده‌سازی خود را برای حضور شایسته در میادین پیش رو از جمله مسابقات انتخابی المپیک و لیگ جهانی از هشتم فروردین ماه آغاز کرده است.


ملی‌پوشان کشورمان نخستین اردوی برون مرزی خود را از 20 اردیبهشت در دو شهر «تورکوآ» و «آرن» فرانسه آغاز کردند که در مدت هفت روز این اردو، 9 جلسه تمرین توپی، بدنسازی و دو مسابقه تدارکاتی و دوستانه با تیم ملی والیبال فرانسه قهرمان لیگ جهانی سال 2015 برگزار کردند.


خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت فدراسیون والیبال نوشت: تیم ملی والیبال ایران در نخستین مسابقه دوستانه که در شهر تورکوآ و با حضور دو هزار و 500 تماشاگر انجام شد، سه بر یک مغلوب فرانسه شدند و در مسابقه دوم که روز شنبه در شهر آرن این کشور برگزار شد، سه بر صفر نتیجه مسابقه را واگذار کردند.


سعید معروف، مهدی مهدوی، شهرام محمودی، امیر غفور، فرهاد قائمی، میلاد عبادی پور، مجتبی میرزاجانپور، حمزه زرینی، سید محمد موسوی، عادل غلامی، آرمین تشکری، مصطفی شریفات، فرهاد ظریف و مهدی مرندی بازیکنان اعزامی تیم ایران به این اردو بودند.


تیم ملی والیبال ایران ساعت 20:30 دیشب (یکشنبه) بعد از هفت روز تمرین و مسابقه در کشور فرانسه، از طریق فرودگاه امام خمینی (ره) وارد تهران شدند. 14 بازیکن اعزامی تیم ایران به فرانسه روزهای دوشنبه و سه شنبه هفته جاری استراحت دارند و تمرینات خود را از روز چهارشنبه دوباره آغاز خواهند کرد.


تیم ملی والیبال ایران خود را برای مسابقات انتخابی المپیک 2016 ریو آماده می‌کند. این رقابت‌ها از هشتم خردادماه با حضور هشت تیم ایران، فرانسه، کانادا، لهستان، ونزوئلا، چین، استرالیا و ژاپن (میزبان) در توکیو آغاز می‌شود.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :