موضوعات ‌مرتبط: سیاسی خاورمیانه

a/73846 :کد

0

همایش «رژیم عربستان تروریست است» در سوریه برگزار شد

  دوشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۵ — ۱۶:۴۴
تعداد بازدید : ۱۹۴   
 تحلیل ایران -همایش «رژیم عربستان تروریست است» در سوریه برگزار شد

سخنرانان در همایش همایش «رژیم عربستان تروریست است»، با اشاره به جنایات وحشیانه آل سعود علیه ملتهای عربی و مسلمان تاکید کردند که آل سعود هیچ فرقی بین شیعه و اهل تسنن قائل نیستند.

 

 

سخنرانان در همایش «رژیم عربستان تروریست است»، با اشاره به جنایات وحشیانه آل سعود علیه ملتهای عربی و مسلمان تاکید کردند که آل سعود هیچ فرقی بین شیعه و اهل تسنن قائل نیستند.


به گزارش تحلیل ایران ، همایشی با عنوان «رژیم عربستان تروریست است» با مشارکت شخصیتهایی از عراق، یمن، بحرین و انجمنهای دینی و مردمی در دمشق پایتخت سوریه برگزار شد.


بر اساس این گزارش، این همایش با هدف رسواسازی آل سعود و برملا کردن جنایات وحشیانه آنها در سوریه و سایر کشورهای عربی و اسلامی، برگزار شده است.


نمایندگانی از سوریه و عراق و یمن و بحرین طی سخنانی در این همایش با اشاره به جنایات وحشیانه آل سعود علیه ملتهای عربی و مسلمان تاکید کردند که آل سعود هیچ فرقی بین شیعه و اهل تسنن قائل نیستند، زیرا تفکر وهابی هزاران عامل انتحاری را به عراق می فرستد تا بدون استثنا پیروان همه مذاهب را به قتل برسانند. تفکر وهابی از تروریسم در یمن حمایت می کند تا تروریستها منازل را بر سر ساکنانشان ویران کرده و شیعه و اهل تسنن را به قتل برسانند. تفکر وهابی است که از رژیم ظالمانه بحرین که مردم این کشور را سرکوب می کند، حمایت می کند.


شرکت کنندگان در این همایش اظهار داشتند که هدف رژیم سعودی و مزدورانش از بین رفتن سوریه و تجزیه آن است، زیرا سوریه که از مقاومت با تمام قدرت دفاع می کند و در مقابل رژیم صهیونستی می ایستد همچون خواری در چشم آنها است. اهل حق در جمهوری اسلامی ایران و عراق و یمن و بحرین از سوریه حمایت کردند و اینک به شام رسیده اند تا بگویند دمشق به یاری خداوند بر تروریسم عربستان پیروز خواهد شد.


سخنرانان با تاکید بر ضرورت رسواسازی رژیم وهابی عربستان و عدم اکتفا به گریه و زاری و محکومیت گفتند: اشکها، وطن را نمی سازند. باید دست به انقلابی علمی بزنیم و خودمان را ثابت کنیم وجهانیان را از اقدامات عربستان علیه بشریت آگاه کنیم. آل سعود از خبیث ترین افراد در طول تاریخ هستند.


در این همایش همچنین نمایشگاه عکسی از جنایات رژیم عربستان و اقدامات وحشیانه این رژیم در سوریه و عراق و یمن و بحرین برپا شد.

 منبع: خبرگزاری تسنیم
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :