موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/73910 :کد

0

روسیه: موضع ما در قبال جولان تغییر نکرده است

  دوشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۵ — ۲۳:۲۷
تعداد بازدید : ۲۱۷   
 تحلیل ایران -روسیه: موضع ما در قبال جولان تغییر نکرده است

«دیمیتری پسکوف» سخنگوی کرملین اعلام کرد که موضع مسکو در قبال بلندی های اشغالی جولان تغییری نکرده و مبتنی بر قوانین و قطعنامه های بین المللی است.

«دیمیتری پسکوف» سخنگوی کرملین اعلام کرد که موضع مسکو در قبال بلندی های اشغالی جولان تغییری نکرده و مبتنی بر قوانین و قطعنامه های بین المللی است.

 

به گزارش تحلیل ایران به نقل از روسیا الیوم، «دیمیتری پسکوف» در پاسخ به سوال خبرنگاران پیرامون موضع روسیه در قبال بلندی های اشغالی جولان، اظهار داشت که موضع مسکو در خصوص جولان تغییر نکرده است.

 

این اظهارنظر پسکوف در پی انتشار اخباری مبنی بر اینکه رژیم صهیونیستی به حمایت مسکو از باقی ماندن بلندی های اشغالی جولان در سیطره این رژیم امید بسته است، انجام می شود.

 

پسکوف گفت: در موضع ما هیچ تغییری روی نداده است. ما در این خصوص به قوانین بین المللی و قطعنامه های سازمان ملل پایبند هستیم. در موضع روسیه به هیچ وجه تغییری روی نداده است.

 

گفتنی است که بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم اشغالگر قدس در ادامه یاوه گویی های خود، روز ۲۹ فروردین بر اشغال ابدی ارتفاعات جولان سوریه تاکید و اعلام کرد که اسرائیل همیشه در بلندی های جولان سوریه باقی خواهد ماند و تغییری در مرزهای خود نمی دهد.

 

شورای امنیت سازمان ملل متحد بلندی‌های جولان را به عنوان سرزمین‌ های اشغال شده محسوب می‌کند که باید به کشور اصلی بازگردانده شوند.

 

منبع:مهر

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :