موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/73973 :کد

0

در هر تیمی حضور داشته باشم دو سال دیگر قهرمان آسیا می شویم

  ﺳﻪشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ — ۰۸:۱۶
تعداد بازدید : ۱۹۲   
 تحلیل ایران -در هر تیمی حضور داشته باشم دو سال دیگر قهرمان آسیا می شویم

عبدالله ویسی سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت: در هر تیمی حضور داشته باشم دو سال دیگر قهرمان آسیا می شویم.

 

 

 

عبدالله ویسی سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت: در هر تیمی حضور داشته باشم دو سال دیگر قهرمان آسیا می شویم.

 

 

 

 

به گزارش تحلیل ایران، ویسی میهمان یک برنامه تلویزیونی بود و جام قهرمانی استقلال خوزستان در لیگ برتر را نیز همراه داشت.


در آغاز حضور ویسی در برنامه، تصاویری از او در سال 1378 که از تیم ملی خط خورده بود و گریه می کرد پخش شد. ویسی درباره این تصاویر گفت: همان روز که این اتفاق افتاد قسم خوردم هیچگاه حق کسی را نخورم و فلسفه و یارگیری من به گونه ای بود که کسانی را که مشکل دارند جذب کنم. مطمئن باشید اشک بعدی ام را زمانی خواهید دید که تیم را قهرمان آسیا کنم.


وی خاطرنشان کرد: وقتی سال گذشته راهی پلی آف سقوط به لیگ برتر شدیم از مسئولین باشگاه خواستم صد میلیون تومان از قراردادم کسر کنند و زمانی که سهمیه لیگ قهرمانان آسیا را گرفتیم آن را به من بازگردانند. حتی در آن زمان گفتم که کت و شلوار حضور در آسیا را نیز سفارش بدهند. شاید آن روز خیلی ها به من خندیدند اما من مطمئن بودم.


ایرنا نوشت: ویسی جمله معروفی درباره فرناندو ده خسوس دروازه بان استقلال خوزستان دارد مبنی بر اینکه دروازه بان خوب از پدر و مادر خوب بهتر است.


وی درباره این جمله گفت: اگر قیمتش را بالا نمی برید باید بگویم وقتی به دنبال گلر بودم همه دروازه بان ها قیمت های نجومی می دادند اما ده خسوس را با قیمتی حدود 500 میلیون تومان، خودم از برزیل انتخاب کردم. پس از گفتن آن جمله مادرم به شدت از دستم ناراحت شد و قهر کرد اما من منظورم این بود که گلر خیلی مهم است.


وی در پاسخ به این سوال که چطور تیمی که در آستانه سقوط بود، در فصل بعد به قهرمانی رسید؟ گفت: حدود 70 درصد از تیم با تغییر مواجه شد. در فصل قبل چیدمان خوبی نداشتیم و درست است که گل زیادی خوردیم اما گل زده مان هم زیاد بود. در فصل جدید خط دفاعی مان را تقویت کردیم و دروازه بان جدیدی گرفتیم. همه چیز دست به دست هم داد و روز به روز بهتر شدیم و به این مقام رسیدیم.


سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان خاطرنشان کرد: بازی های تیم فولاد نوین را به همراه دراگان اسکوچیچ سرمربی فولاد نگاه می کردم. وقتی با او درباره بازیکنی صحبت می کردم و او می گفت او را نمی خواهم خوشحال می شدم و اسم آنها را برای تیمم یادداشت می کردم. وقتی در انتهای فصل برخی از آنها برای تست به کرج رفتند تا در فولاد تست دهند گفتم نروند چون آنها را نمی خواهد و ما از این حربه برای بستن تیمم استفاده کردم.


وی در مورد آینده اش در فصل آینده و مذاکراتش با باشگاه سپاهان گفت: با این تیم به نتیجه قطعی نرسیدم اما اگر چیزهایی که باید در اهواز به وجود نیاید در استقلال خوزستان نخواهم ماند. هیچ وقت ناز نمی کنم و اولویتم اول استقلال خوزستان، دوم استقلال خوزستان و سوم استقلال خوزستان است.


ویسی افزود: فردا با مسئولین باشگاه سپاهان جلسه دارم و دو باشگاه دیگر نیز هستند که باید با آنها صحبت کنم. هنوز هیچ چیز معلوم نیست و باید با مدیران باشگاه خودم نیز صحبت کنم. باید ساختار باشگاه درست شود تا در آسیا نیز موفق شویم.


وی در پاسخ به این سوال که آیا از استقلال تهران پیشنهاد دارد؟ گفت: تیم هایی که به من پیشنهاد داده اند زیاد بزرگ و مطرح نیستند. اکنون برایم زود است که سرمربی یک تیم مطرح شوم.


سرمربی استقلال خوزستان که موفق شد این تیم را قهرمان لیگ برتر کند، در پاسخ به این سوال که چه زمانی این تیم دوباره قهرمان لیگ می شود؟ گفت: دیگر کسی از ما انتظار قهرمانی ندارد و مطمئنا تلاش بعدی ام برای قهرمانی آسیا خواهد بود. در هر تیمی باشم دو سال دیگر قهرمانی در آسیا را جشن خواهم گرفت و اشک بعدی ام آنجا خواهد بود.


در این برنامه بخش هایی از جلسه پیش از مسابقه استقلال خوزستان و ذوب آهن اصفهان در هفته سی ام لیگ برتر پخش شد که در آن ویسی به جای آنالیز حریف، فیلمی از بازی های تیم لسترسیتی انگلیس و قهرمانی این تیم در لیگ برتر جزیره پخش کرد.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :