موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/74012 :کد

0

بازی سختی در برابر یکی از بهترین تیم های آسیا انتظار داریم

  ﺳﻪشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ — ۱۰:۳۹
تعداد بازدید : ۱۷۰   
 تحلیل ایران -بازی سختی در برابر یکی از بهترین تیم های آسیا انتظار داریم

سرمربی تیم فوتبال النصر در آستانه دیدار امشب در دور رفت از مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا برابر تراکتور سازی گفت: بازی سختی را در برابر یکی از بهترین تیم های آسیا انتظار داریم.

 

 

 

سرمربی تیم فوتبال النصر در آستانه دیدار امشب در دور رفت از مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا برابر تراکتور سازی گفت: بازی سختی را در برابر یکی از بهترین تیم های آسیا انتظار داریم.

 

 

 

به گزارش تحلیل ایران از تارنمای رسمی کنفدراسیون فوتبال آسیا، تراکتورسازی برای اولین بار در مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا بازی می کند. آنها سال گذشته سهمیه لیگ قهرمانان آسیا را کسب نکردند.


ایوان یووانوویچ سرمربی النصر امارات در کنفرانس خبری پیش از دیدار با تراکتور سازی تبریز در لیگ قهرمانی آسیا در دوبی گفت: خوشحالم که در جمع 16 تیم برتر آسیایی قرار داریم و مسابقه تاریخی خواهیم داشت.


ایرنا نوشت: یوانوویچ صرب که تیم او برای اولین بار به مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا راه یافته است، نسبت به خطر حریف ایرانی خود بیمناک است. 


وی در این باره گفت:‌ وی افزود:‌ ما باید قبل از دور برگشت، برای کسب نتیجه خوب باید به عنوان یک واحد عمل کنیم تا در گردونه رقابت ها بمانیم. 


سرمربی النصر امارات ادامه داد:‌ ما در برابر یکی از بهترین تیم ها بازی می کنیم. آنها در گروه خود که تیم های الهلال و الجزیره هم حضور داشتند، صدرنشین شدند. تراکتورسازی تیم خوبی است و ما بازی سختی را در برابر آنان انتظار داریم. 


سرمربی النصر اذعان کرد: با تراکتور سازی ایران که آماده ترین تیم حال حاضر آسیایی است وتوانسته با اقتدار از پس تیم های بزرگی همانند الهلال ، پاختاکور والجزیره برآید ودر صدر گروه خود درمرحله گروهی قرار گیرد مواجه خواهیم شد.


وی بیان کرد: تیم تراکتور سازی از هرلحاظ برجستگی دارد و از توان خوبی درخط دفاع ، طراحی حمله های خطرناک و امکان پرسینگ بالا بر روی بازیکنان تیم حریف برخوردار است .


او گفت: ما سعی خود را برای اینکه بتوانیم یک گام دیگر به جلو صعود کنیم خواهیم کرد، اما مانعی به نام تراکتور سازی که می تواند به روشهای گوناگون به گل دست یابد پیش رو داریم. 


درهمین حال ، پترو بیکا بازیکن آفریقایی النصر نیز گفت: ما در برابر تراکتور سازی ایران بازی دشواری در پیش داریم. این تیم از تیم های قدرتمند آسیاست و بازیکنان النصر که در مرحله گروهی کارنامه خوبی برجای گذاشتند سعی دارند از این مرحله عبور کنند.


تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز نماینده شایسته فوتبال ایران، سه شنبه شب در دور رفت از مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا میهمان النصر امارات خواهد بود.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :