موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی حوادث

a/74055 :کد

0

نجات ساکنان ساختمان ۴طبقه از آتش

  ﺳﻪشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ — ۱۳:۲۴
تعداد بازدید : ۲۵۶   
 تحلیل ایران -نجات ساکنان ساختمان ۴طبقه از آتش

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از نجات ساکنان ساختمانی چهار طبقه در پی وقوع حریق خبر داد.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از نجات ساکنان ساختمانی چهار طبقه در پی وقوع حریق خبر داد.

 

به گزارش تحلیل ایران؛ سید جلال ملکی در گفت‌وگو با خبرنگار حوادث ایسنا، درباره این حادثه گفت:‌ در ساعت ۱۸:۳۶ دیروز خبر وقوع حریق در یک ساختمان مسکونی به سامانه 125 اطلاع‌داده شد که در پی آن ستاد فرماندهی آتش نشانان دو ایستگاه را به همراه خودروی حامل تجهیزات نفسی به محل حادثه واقع در میدان ۲۱ منطقه نارمک اعزام کرد.

 

وی با اشاره به حضور آتش‌نشانان در محل حادثه خاطرنشان کرد: پس از حضور آتش‌نشانان در محل حادثه مشاهده شده که حریق در طبقه منفی یک ساختمان چهار طبقه‌ مسکونی رخ داده و دود زیادی طبقات بالایی را در بر گرفته است.

 

ملکی با بیان اینکه شعله‌های آتش در حال سرایت به طبقات بالایی بود، گفت: کانون حریق ضایعاتی بود که در موتورخانه این ساختمان انباشت شده بود که آتش نشانان بلافاصله با تقسیم شدن به دو گروه عملیات نجات و اطقای حریق را آغاز کرده و یک گروه از آتش‌نشانان با مراجعه به طبقات هشت زن و مرد را خارج کرده و به پشت بام منتقل کردند.

 

وی ادامه داد:‌ همزمان گروه دیگر آتش نشانان نیز اقدام به مهار و اطفای حریق کرده و پس از جلوگیری از سرایت آتش‌ به طبقات فوقانی ، شعله‌های آتش را به طور کامل اطفا کردند.

 

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران با بیان اینکه آتش نشانان پس از ایمن سازی محل و تخلیه دود به عملیات خود خاتمه دادند، گفت: علت این حادثه از سوی کارشناسان آتش‌نشانی در دست بررسی است.

 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :