موضوعات ‌مرتبط: ورزشی والیبال

a/74103 :کد

0

اعلام برنامه سفر تیم ملی والیبال کشورمان به ژاپن

  ﺳﻪشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ — ۱۶:۲۵
تعداد بازدید : ۲۶۰   
 تحلیل ایران -اعلام برنامه سفر تیم ملی والیبال کشورمان به ژاپن

سرپرست تیم ملی والیبال کشورمان برنامه ۱۰ روز آینده این تیم را تشریح کرد.

سرپرست تیم ملی والیبال کشورمان برنامه 10 روز آینده این تیم را تشریح کرد.
 

به گزارش تحلیل ایران و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، مسابقات والیبال انتخابی المپیک 2016 ریو از هشتم خرداد با حضور هشت تیم ایران، فرانسه، کانادا، لهستان، ونزوئلا، چین، استرالیا و ژاپن (میزبان) در توکیو آغاز می‌شود.

امیر خوش‌خبر، سرپرست تیم ملی والیبال کشورمان در تشریح برنامه‌های این تیم تا آغاز رقابت‌های انتخابی المپیک گفت: تمرینات ملی‌پوشان از صبح روز چهارشنبه در تهران آغاز می‌شود و به مدت دو روز ادامه خواهد داشت.

وی با بیان اینکه مراسم بدرقه تیم ملی هم چهارشنبه برگزار می‌شود، تصریح کرد: تیم ملی والیبال ایران جمعه شب (31 اردیبهشت) تهران را به مقصد توکیو ترک می‌کند تا یک هفته قبل از شروع مسابقات انتخابی المپیک در این شهر اردو بزند.

سرپرست تیم ملی والیبال کشورمان با بیان اینکه پرواز تیم ملی به توکیو از طریق امارات انجام می‌شود، گفت: ملی‌پوشان ایران ساعت 17 (به وقت محلی) روز شنبه یکم خرداد وارد توکیو می‌شوند.

خوش‌خبر خاطرنشان کرد: تمرینات تیم ملی از صبح روز یکشنبه (دوم خرداد) در توکیو آغاز می‌شود و تا شروع مسابقات (هشتم خرداد) روزی دو نوبت ادامه خواهد یافت.

وی درباره زمان دیدارهای دوستانه تیم ملی والیبال ایران با چین و لهستان گفت: عصر روز دوم خرداد تیم ملی به مصاف چین می‌رود که این مسابقه در کمپ تیم ملی چین در شهری نزدیک توکیو برگزار خواهد شد.

سرپرست تیم ملی والیبال کشورمان ادامه داد: دیدار با لهستان هم عصر روز پنجم خرداد برگزار خواهد شد که این مسابقه هم در شهر دیگری غیر از توکیو انجام می‌شود.

وی با بیان اینکه تیم ملی والیبال ایران از روز ششم خرداد در هتل محل اقامت تیم‌های شرکت‌کننده در رقابت‌های انتخابی اسکان خواهد یافت، گفت: از این تاریخ تمرینات بر اساس برنامه تنظیم شده میزبان و در سالن‌هایی که از سوی ژاپنی‌ها برای تمرینات در نظر گرفته شده، انجام می‌شود.
 منبع : میزان
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :