موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی قضایی

a/74251 :کد

0

باسابقه‌ترین قاضی کیفری، وکالت خانواده ستایش را برعهده گرفت

  چهارشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ — ۱۱:۵۴
تعداد بازدید : ۱۹۵   
 تحلیل ایران -باسابقه‌ترین قاضی کیفری، وکالت خانواده ستایش را برعهده گرفت

یکی از باسابقه‌ترین قاضی کیفری، وکالت خانواده ستایش را برعهده گرفت.

 

 

 

یکی از باسابقه‌ترین قاضی کیفری، وکالت خانواده ستایش را برعهده گرفت.

 
 
 

به گزارش تحلیل ایران به نقل از خبرنگار تسنیم، پس از اینکه تحقیقات پرونده قتل ستایش قریشی، دختربچه افغانستانی به پایان رسید، کیفرخواست مربوط به اتهامات متهم پرونده صادر و پرونده برای رسیدگی به دادگاه کیفری یک استان تهران ارسال شد.


خانواده ستایش قریشی نیز برای پیگیری شکایت خود در این پرونده، سراغ‌ یکی از باسابقه‌ترین قضات کیفری کشور که مدتی است پس از بازنشستگی در امر قضاوت، رخت وکالت را بر تن کرده، رفته‌اند.


نورالله عزیزمحمدی، که در قامت قضاوت پرونده‌های بی‌شماری را رسیدگی کرده است، گفت: وکالت خانواده ستایش قریشی را برعهده گرفته‌ام و فعلا دیدار کوتاهی با پدر وی داشته‌ام. هنوز به طور کامل وارد بررسی پرونده‌ نشده‌ام و خبری از زمان بررسی پرونده در دادگاه کیفری ندارم.


محسن افتخاری در خصوص وضعیت رسیدگی به پرونده ستایش قریشی گفت: این پرونده به دادگاه کیفری یکِ استان تهران ارسال شد و با توجه به شرایط سنی متهم، شعبه ۷ به عنوان شعبه رسیدگی کننده به این پرونده تعیین شد.


سرپرست دادگاه کیفری یکِ استان تهران در رابطه با این شعبه، اظهار داشت: شعبه ۷ به عنوان شعبه رسیدگی به جرایم اطفال و نوجوانان، مرجع رسیدگی انتخاب شده است.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :