موضوعات ‌مرتبط: سیاسی مجلس

a/74353 :کد

0

نیروهای مسلح درنشان دادن چهره واقعی اسلام نقش به‌سزایی دارند

  چهارشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ — ۲۱:۲۰
تعداد بازدید : ۲۴۳   
 تحلیل ایران -نیروهای مسلح درنشان دادن چهره واقعی اسلام نقش به‌سزایی دارند

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: ارتش و نیروهای مسلح در نشان دادن چهره واقعی اسلام نقش به‌سزایی دارند و باید تلاش شود دین اسلام را همانگونه که هست به مردم دنیا معرفی شود.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: ارتش و نیروهای مسلح در نشان دادن چهره واقعی اسلام نقش به‌سزایی دارند و باید تلاش شود دین اسلام را همانگونه که هست به مردم دنیا معرفی شود.

 

به گزارش تحلیل ایران، حجت‌الاسلام محمدحسن ابوترابی‌فرد عصر امروز در همایش نگرانی مشترک که در سالن اجتماعات لشگر 16 زرهی استان قزوین برگزار شد، اظهار داشت: یکی از واقعیت‌های تاریخ معاصر اراده دشمنان اسلام و مسلمانان بر وارونه نشان دادن چهره اولیای دین و قرآن‌کریم است که برای رسیدن به این هدف از عوامل و ابزارهای مختلف استفاده می‌کنند.

 

وی عنوان کرد: یکی از ابزارهای خلق شده به دست دشمنان اسلام برای وارونه و سیاه نشان دادن چهره نورانی دین اسلام خلق گروه‌های تروریستی است.

 

ابوترابی‌فرد افزود: گروه‌های تروریستی چند هدف مشخص در برنامه‌های خود دارند که ایجاد تنش، خلق شکاف و نزاع در بین مسلمانان از اهداف این گروه‌های تروریستی است که توانسته‌اند در کشورهای اسلامی عراق، افغانستان و سوریه آسیب‌های جدی برای مسلمانان ایجاد کنند و مسلمانان را مقابل هم قرار دهند.

 

وی تصریح کرد: یکی دیگر از اهداف دشمنان اسلام متوقف کردن پیشرفت و توسعه کشورهای اسلامی با برافروختن جنگ و نزاع، انفجارها و ایجاد ناامنی است که ناامنی سبب بروز مشکلات اجتماعی و اقتصادی می‌شود.

 

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه یکی از مهمترین اهداف دشمنان اسلام نهادینه‌کردن فرهنگ اسلام‌‌هراسی در بین مسلمانان است در همین راستا باید دولت‌مردان و آحاد مردم جامعه چهره واقعی اسلام و قرآن‌کریم را نشان دهند‌.

 

وی تصریح کرد: ارتش و نیروهای مسلح در نشان دادن چهره واقعی اسلام نقش به‌سزایی دارند و باید تلاش شود دین اسلام را همانگونه که هست به مردم دنیا معرفی شود.

 

منبع:تسنیم

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :