موضوعات ‌مرتبط: سیاسی رصد سیاسی

a/74372 :کد

0

جلیلی :انقلاب اسلامی نظام سلطه استکبار را به چالش کشیده است

  پنجشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۵ — ۰۰:۴۱
تعداد بازدید : ۲۲۳   
 تحلیل ایران -جلیلی :انقلاب اسلامی نظام سلطه استکبار را به چالش کشیده است

نماینده رهبری در شورای عالی امنیت ملی با اشاره به نگرانی امریکا از گسترش انقلاب اسلامی در دنیا گفت: امروز الگوی انقلاب اسلامی نظام سلطه استکبار را در جهان به چالش کشیده است.

نماینده رهبری در شورای عالی امنیت ملی با اشاره به نگرانی امریکا از گسترش انقلاب اسلامی در دنیا گفت: امروز الگوی انقلاب اسلامی نظام سلطه استکبار را در جهان به چالش کشیده است.

 

به گزارش تحلیل ایران در همایش حامیان گفتمان نوین انقلاب اسلامی اظهار کرد: امریکا با توجه به داشتن چندین هزار کلاهک هسته ای نگران چند سانتریفیوژ در کشور است و از آن می ترسد و برای مقابله با آن از تمامی ابزار و قدرت خود استفاده می کند.


وی تصریح کرد: دلیل این ترس الگوی کاربردی انقلاب اسلامی برای سبک زندگی خارج از نظام سلطه گری ابرقدرت جهان است که برای دنیا تعریف کرده است و این الگوی انقلابی مبتنی بر حقیقت است و هرگز از بین نرفته و جوان خواهد ماند.


عضو تشخیص مصلحت نظام خاطرنشان کرد: امریکا نگران غنی سازی هسته ای نیست بلکه نگران غنی سازی جوانان انقلابی است که با نشاط، شجاعت و بصیرت خود در تمامی حوزه های خلاقیت و نوآوری کرده و این تمدن الگو را نیز در دنیا گسترش می دهند و در نهایت نابودی نظام سلطه را به همراه خواهد داشت.


جلیلی با اشاره به امتیاز قدرت های بزرگ دنیا از جمله داشتن حق وتو و سلاح هسته ای افزود: امروز واقعیت نظام و تمدن سلطه که فریاد دموکراسی و حقوق بشر را دارد، زور است و امریکا در اسناد خود به صراحت اعلام می کند که برای حفظ و تداوم سلطه بر دنیا حتی برای یک قرن آینده در صورت لزوم از سلاح هسته‌ای و نظامی بهره خواهد برد.


دبیر سابق شورای عالی امنیت ملی گفت: استکبار در رویارویی با انقلاب اسلامی همچون رفتن شاه، پیروزی دردفاع مقدس، انرژی هسته ای، آزادی جنوب لبنان و سوریه با شکست مواجه شد و این نگرانی امریکا از انقلاب اسلامی است که بر اساس اصول الهی نه آزمون و خطا در دنیا رواج می یابد.


وی اظهار کرد: با توجه به کمک 28.7 میلیارد دلاری عربستان، صدام شکست خورد ولی امروز دشمن با 170 شبکه ماهواره ای ویژه برای ایران برنامه هایی برای مقابله با الگوی انقلاب اسلامی پخش می کنند این درحالی است که برای درمان حدود یک میلیون بیمار سرطانی اجازه تولید سوخت 20 درصد نمی دادند و تحریم ها را نیز برای فشار به مردم ایران برنامه ریزی کردند.


جلیلی تصریح کرد: امروز دشمن تنها از راه زور وارد نشده بلکه از تزویر نیز بهره می برد و با عناوین مختلف آزادی و حقوق بشر به دنبال رسیدن به اهداف خصمانه خود است و ما نیز باید از میراث امام راحل و شهدا با هوشیاری و بصیرت حفاظت کنیم .

 

منبع: خبرگزاری ایرنا

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :