موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی مواد مخدر

a/74459 :کد

0

گزارشی از فروش موادمخدر توسط وانتی‌ها نداشتیم

  پنجشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۵ — ۱۱:۵۱
تعداد بازدید : ۱۹۸   
 تحلیل ایران -گزارشی از فروش موادمخدر توسط وانتی‌ها نداشتیم

رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر با اشاره با انتشار اخباری مبنی بر فروش موادمخدر در پوشش وانتی‌‌های فروشنده که توسط یکی از اعضای شورای شهر مطرح شده گفت.

 

 

 

رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر با اشاره با انتشار اخباری مبنی بر فروش موادمخدر در پوشش وانتی‌‌های فروشنده که توسط یکی از اعضای شورای شهر مطرح شده گفت: گزارشی در این مورد نداشتیم اما در عین حال موضوع را رد یا تکذیب نمی‌کنم.

 

 

 

 

به گزارش تحلیل ایران به نقل از خبرنگار فارس، سردار علی مؤیدی در گفت‌وگو با  در مورد اظهارات مرتضی‌طلایی عضو شورای شهر تهران در مورد فروش موادمخدر توسط وانتی‌های فروشنده گفت: انتظار ما از شخصی مانند ایشان این است که با مشاهده این صحنه همکاران قبلی خود در پلیس را در جریان بگذارد.


وی با بیان اینکه پلیس از گزارشات رسیده استقبال می‌کند گفت: اعتقاد داریم قاچاقچیان که یک شبکه مافیایی هستند به صورت سازمان یافته و در پوشش‌های مختلف اقدام به توزیع مواد مخدر می‌کنند.


رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر با تأکید بر اینکه فروش مواد در کف خیابان و آشکارا اتفاق نمی‌افتد گفت: تاکنون گزارشی از فروش موادمخدر توسط وانتی‌ها به دست ما نرسید اما این موضوع را رد و تکذیب نمی‌کنم.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :