موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/74604 :کد

0

آرزوی هواداران استقلالی برآورده می شود؟

  جمعه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ — ۰۷:۵۹
تعداد بازدید : ۳۵۱   
 تحلیل ایران -آرزوی هواداران استقلالی برآورده می شود؟

هواداران استقلال امیدوارند علیرضا منصوریان و فرهاد مجیدی را به طور همزمان روی نیمکت این تیم ببینند.

 

هواداران استقلال امیدوارند علیرضا منصوریان و فرهاد مجیدی را به طور همزمان روی نیمکت این تیم ببینند.

به گزارش تحلیل ایران، این روزها صبحت‌های زیادی پیرامون سرمربیگری علیرضا منصوریان در استقلال می‌شود. به نظر می‌رسد سرمربیگری منصوریان در استقلال حتمی است و پس از فینال جام حذفی این مربی سکان هدایت آبی‌های پایتخت را بر عهده خواهد گرفت.منصوریان سابقه 8 سال حضور در استقلال به عنوان بازیکن را در کارنامه دارد  و نزد هواداران این تیم نیز محبوبیت زیادی برخوردار است. او پیش از آغاز لیگ پانزدهم هم تا آستانه سرمربیگری استقلال پیش رفت. اما در نهایت مظلومی به عنوان سرمربی استقلال منصوب شد تا اینکه لیگ پانزدهم به پایان رسید و استقلال در جایگاه سوم جدول قرار گرفت. سومی استقلال در لیگ باعث شد هواداران استقلال خواهان سرمربیگری منصوریان در این تیم باشند. زیرا علاوه بر محبوبیت منصوریان در استقلال، این مربی عملکرد موفقی در زمان سرمربیگری‌اش در تیم نفت داشته است.

میزان نوشت: اما از سوی دیگر بخشی از هواداران استقلال اعتقاد دارند که نیمکت تیم استقلال باید به فرهاد مجیدی سپرده شود. مجیدی نیز از پشتوانه هواداران برخوردار است و این روزها در حال سپری کردن کلاسهای مربیگری است.بدون شک سرمربیگری مجیدی در استقلال می‌تواند یک ریسک بزرگ برای او و آبی‌های پایتخت باشد چون مجیدی هیچ سابقه‌ای در مربیگری ندارد و احتمال اینکه سرمربیگری او در این تیم مثل دوران بازیگری‌اش درخشان نباشد بسیار است.

در این بین شاید حضور همزمان منصوریان و مجیدی بتواند نظر همه هواداران را جلب کند. اما مهمترین مانعی که در این بین وجود دارد این است که منصوریان و مجیدی هیچگاه رابطه گرمی با یکدیگر نداشتند و در طول این چند سال سردی رابطه این دو به وضوح مشخص بوده است. هر چند منصوریان و مجیدی این مسئله را در محافل عمومی بیان نکردند، اما کاملا مشخص است که این دو بر سر عنوان محبوبترین چهره آبی‌ها در حال رقابت هستند. با این حال حضور منصوریان و مجیدی در کادر فنی  استقلال می‌تواند آرزوی هواداران استقلال را برآورده کند.
 

 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :