موضوعات ‌مرتبط: ورزشی کشتی

a/74611 :کد

0

با دومین طلای المپیک دینم را به مردم ادا می‌کنم

  جمعه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ — ۰۸:۳۸
تعداد بازدید : ۲۴۳   
 تحلیل ایران -با دومین طلای المپیک دینم را به مردم ادا می‌کنم

دارنده مدال طلای المپیک لندن در رشته کشتی فرنگی با ابراز رضایت از خوشحالی مردم شیراز بخاطر پیروزی‌اش مقابل حریف آذربایجانی گفت:ان‌شاءالله با کسب دومین مدال طلای المپیک بار دیگر دینم را به مردم ادا کنم

 

 

 

دارنده مدال طلای المپیک لندن در رشته کشتی فرنگی با ابراز رضایت از خوشحالی مردم شیراز بخاطر پیروزی‌اش مقابل حریف آذربایجانی گفت: ان‌شاءالله با کسب دومین مدال طلای المپیک بار دیگر دینم را به مردم ادا کنم.

 

 

 

به گزارش تحلیل ایران ، امید نوروزی درباره پیروزی مقتدرانه‌اش مقابل حریف آذربایجانی اظهار کرد: خدا را شکر در وضعیت خوبی قرار دارم و خوشحالم در اولین مصاف مقابل حریف آذربایجانی به برتری رسیدم. کادر فنی و همه بچه‌ها چند ماه است که زحمت می‌کشیم و تمرینات سختی را با هدف موفقت در المپیک پشت سر گذاشتیم و ان‌شاءالله با ادامه این روند بهترین نتایج را در المپیک بگیریم.


ایسنا نوشت: دارنده مدال طلای المپیک لندن با قدردانی از تشویق های بی امان همشهریان خود در جریان مبارزه مقابل حریف آذربایجانی گفت: دینی به مردم دارم که باید آن را باز هم در المپیک ادا کنم. امیدوارم بتوانم با کسب دومین طلای المپیک باز هم باعث خوشحالی مردم و مخصوصا همشهریانم شوم. دوست داشتم پاسخ خوبی به حمایت های همشهریانم بدهم و باعث خوشحالی آن ها شوم که خوشبختانه این امر محقق شد. قرار است در صورتیکه به فینال جام جهانی برسیم بار دیگر در این مسابقات کشتی بگیرم و این‌بار نیز هدفم خوشحال کردن مردم است.


وی افزود: هدف کادر فنی تیم ملی و تمام کشتی گیران کسب موفقیت در المپیک ریو و تکرار موفقیت های المپیک لندن است.البته به طور حتم کار سختی در پیش داریم و امیدوارم با حمایت های بیشتر از تیم ملی شاهد افتخارآفرینی کشتی گیران ایران باشیم.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :