موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/74628 :کد

0

پذیرایی از شاگردان کی‌روش در شمال شرق چین

  جمعه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ — ۱۰:۱۴
تعداد بازدید : ۱۷۸   
 تحلیل ایران -پذیرایی از شاگردان کی‌روش در شمال شرق چین

تیم ملی چین در هفته دوم رقابت‌های مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸در یکی از شهرهای شمال شرق از تیم ملی ایران کی‌روش پذیرایی می‌کند.

 

 

 

تیم ملی چین در هفته دوم رقابت‌های مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸در یکی از شهرهای شمال شرق از تیم ملی ایران کی‌روش پذیرایی می‌کند.

 
 
 
 
 

به گزارش تحلیل ایران، تیم ملی ایران در رقابت‌‌های مرحله نهایی انتخابی جام جهانی 2018 روسیه در تاریخ 16 شهریورماه امسال در دومین دیدار خود به مصاف تیم ملی چین خواهد رفت.


خبرگزاری فارس نوشت: طبق سیاست چینی‌ها، این کشور به منظور دربرگیری تمام کشور چین برای حمایت از تیم ملی فوتبال این کشور، رقابت‌های مختلف را در شهرهایی غیر از پایتخت یعنی پکن میزبانی می‌کنند.


بر همین اساس چینی‌ها برای میزبانی از تیم ملی ایران یکی از شهرهای شمال شرقی این کشور را تدارک دیده‌اند و قرار است طی روزهای آینده نیز نام قطعی شهر میزبان دیدار دو کشور معرفی شود.


از سوی دیگر تیم ملی ایران استارت خود برای حضور در این رقابت‌ها را از تاریخ 11 شهریور از تهران و در دیدار مقابل قطر خواهد زد.


این دیدار نیز در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود و پس از این دیدار ملی‌پوشان برای برگزاری دیدار با چین به سرعت راهی این کشور خواهد شد.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :