موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتسال

a/74681 :کد

0

برترین‌های فوتسال جهان در سال ۲۰۱۵ معرفی شدند

  جمعه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ — ۱۷:۰۸
تعداد بازدید : ۱۵۵   
 تحلیل ایران -برترین‌های فوتسال جهان در سال ۲۰۱۵ معرفی شدند

سایت فوتسال پلنت برترین‌های فوتسال جهان را در سال گذشته میلادی معرفی کرده است که در این فهرست نام هیچ ایرانی به چشم نمی‌خورد.

سایت فوتسال پلنت برترین‌های فوتسال جهان را در سال گذشته میلادی معرفی کرده است که در این فهرست نام هیچ ایرانی به چشم نمی‌خورد.


به گزارش تحلیل ایران، سایت فوتسال پلنت با استناد به آرای 174 کارشناس خود، برترین‌های هفت بخش فوتسال جهان در سال 2015 را معرفی کرده است که در هیچ یک از این بخش‌ها، بازیکنی از فوتسال ایران حضور ندارد.


در بخش برترین بازیکن فوتسال جهان ریکاردو فیلیپه داسیلوا براگا ملقب به ریکاردینیو از تیم ملی پرتغال به‌عنوان نفر اول انتخاب شد و پس از او نیز میگلین از اسپانیا و گادیا از برزیل به‌ترتیب به‌عنوان دومین و سومین بازیکن برتر فوتسال جهان در سال 2015 معرفی شدند.


در بخش برترین دروازه‌بان، هیگوئتا از برزیل در رده اول قرار گرفت و پاکو آنتولین از اسپانیا دوم شد و استفانو مامارلا از ایتالیا سوم.


جایزه دیمیری نیکولائو که به بهترین مربی تیم‌های ملی فوتسال جهان تعلق می‌گیرد هم امسال از آن خوسه ونانسیو ایه‌رو از اسپانیا تعلق گرفت و پس از او ریکاردو کامارا سوبرال ملقب به کاکائو از برزیل و سرخیو لوئیز ملقب به سرجینیو از برزیل رسید.


در بخش بهترین تیم‌های ملی فوتسال جهان نیز تیم‌های ملی اسپانیا، برزیل و قزاقستان به‌ترتیب عناوین اول تا سوم را کسب کرده‌اند.


در میان برترین مربیان تیم‌های باشگاهی نیز خسوس ولاسکو تخادا از اسپانیا در رده نخست، ریکاردو کامارا از برزیل در رده دوم و پائولو ریکاردو فیگرا سیلوا از برزیل در رده سوم قرار گرفته‌اند.

عنوان بهترین باشگاه فوتسال جهان نیز به اینتر موویستار اسپانیا تعلق گرفت و پس از آن، کایرات آلماتی کارلوس باربوسای برزیل در رده‌های دوم و سوم قرار گرفتند.


همچنین عنوان بهترین بازیکن جوان فوتسال جهان به آدولفو فرناندس از اسپانیا رسیده است و جایزه داور برتر فوتسال جهان نیز به آلساندرو مالفر از ایتالیا تعلق گرفت.

 منبع : خبرگزاری تسنیم
                               

فیفا     برترین ها     فوتسال     جهان        


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :