موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/7474 :کد

0

اپلیکیشن‌های آمریکایی هم علیه توافق گارد گرفتند

  دوشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۴ — ۰۴:۴۶
تعداد بازدید : ۳۲۴   
 تحلیل ایران -اپلیکیشن‌های آمریکایی هم علیه توافق گارد گرفتند

جمهوری‌خواهان با استفاده از یک اپلیکیشن موبایلی، سعی دارند تا ذهن مخاطبان آن را که عموما جوانان زیر ۲۵ سال هستند با مسئله خطرناک بودن ایران پساتوافق آشنا کرده و از آن به عنوان ابزاری برای فشار بر کنگ

به گزارش تحلیل ایران، با گذشت زمان از به نتیجه رسیدن مذاکرات هسته‌ای میان و آمریکا، هر روز صدایی جدید به گوش می‌رسد که در تلاش است تا به نوعی با فشار آوردن به کنگره آمریکا، تایید متن توافق در این مجلس را با مشکل روبرو کند. در یکی از جدیدترین اقدامات جمهوری‌خواهان برای فشار وارد کردن به کنگره، کمپینی جدید در یکی از اپلیکیشن‌های پرمصرف این کشور به راه افتاده تا این رفتارها را شدت دهد.

 

نیویورک تایمز در این باره می‌نویسد: صحبت‌های انجام شده پیرامون توافق با ایران برای کنترل تسلیحات بین‌المللی که هفته پیش در واشنگتن تشدید شده بود، باعث شد تا اوباما نسبت به خرج‌های میلیون دلاری تبلیغاتی برای مخالفت با این توافق و مجبور کردن کنگره به عدم تایید آن، هشدار دهد. اما اوباما شکست خورد زیرا پس از تبلیغات سنگین تلویزیونی علیه این توافق نوبت به آن رسید تا در یک اپلیکیشن موبایلی پرمصرف و پرمخاطب، تبلیغات علیه توافق با ایران راه‌اندازی شود.

نیویورک تایمز می‌افزاید: طی هفته گذشته در مناظرات انتخاباتی‌ای که میان کاندیداهای ریاست جمهوری آمریکا در اوهایو علیه این توافق برگزار شده بود، کاربران این اپلیکیشن هنگام باز کردن آن با این پیشنهاد مواجه شدند که می‌توانند شانس خودشان را با اضافه کردن یک فیلتر جدید در این اپلیکیشن امتحان کنند. این فیلتر جدید در این اپلیکیشن این امکان را به آنان می‌دهد تا احساس عاطفی خودشان درباره توافق با ایران را به نمایش گذاشته و با دیگران به اشتراک بگذارند.


تسنیم

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :