موضوعات ‌مرتبط: اقتصادی بانک

a/74774 :کد

0

ایران و سنگاپور بانک مشترک تاسیس می کنند

  شنبه ۰۱ خرداد ۱۳۹۵ — ۰۵:۴۲
تعداد بازدید : ۲۲۹   
 تحلیل ایران -ایران و سنگاپور بانک مشترک تاسیس می کنند

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع معادن و کشاورزی ایران روز جمعه در پایان سفر به سنگاپور، از تاسیس و راه اندازی بانک مشترک ایران و سنگاپور خبر داد.

 

 

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع معادن و کشاورزی ایران روز جمعه در پایان سفر به سنگاپور، از تاسیس و راه اندازی بانک مشترک ایران و سنگاپور خبر داد.

به گزارش تحلیل ایران، محسن جلالی پور، در تشریح سفر سه روزه هیات ایرانی به ریاست 'علی ربیعی' وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به سنگاپور، گفت که بحث انتقالات بانکی از مهمترین محورهای مذاکرات با مقامات بلندپایه این کشور جنوب شرق آسیا بود. رئیس اتاق بازرگانی ایران به مذاکرات خود با دبیر کل کنگره ملی تجارت (اتحادیه اصناف) سنگاپور اشاره کرد و گفت که در این مذاکرات ایجاد بانک مشترک بین دو کشور مورد بحث و بررسی قرار گرفت.


میزان نوشت: این بانک با توجه به شرایط دوران پساتحریم با سرمایه مشترک و نرم افزارها، سخت افزارها و شبکه بانکی که سنگاپور در جهان دارد، ایجاد می شود.جلالی پور گفت که مذاکرات جدی در مورد شرکت های هولدینگ مشترک برای تولید و صادرات محصولات ایرانی در منطقه ای که سنگاپور بازارهای خوبی دارد نیز انجام شد.

وی گفت که تجارو فعالان بازرگانی سنگاپور و مجموعه فدراسیون تجارت و صنعت این کشور استقبال خوبی از هیات ایرانی انجام دادند و رئیس این فدراسیون برای سفر به کشورمان ابراز علاقه کرد.رئیس اتاق بازرگانی ایران ابراز امیدواری کرد ادامه مذاکرات با سفر هیاتی از فدراسیون صنعت و تجارت سنگاپور به تهران که بزودی انجام می شود، صورت گیرد و توافقات عملی انجام شود.
 

 

 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :