موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/74803 :کد

0

باید از استقلال خوزستان در آسیا حمایت شود

  شنبه ۰۱ خرداد ۱۳۹۵ — ۰۹:۳۹
تعداد بازدید : ۱۷۳   
 تحلیل ایران -باید از استقلال خوزستان در آسیا حمایت شود

پیشکسوت خوزستانی فوتبال ایران گفت: همه باید از استقلال خوزستان به عنوان نماینده ایران در آسیا حمایت کنیم.

 

 

 

پیشکسوت خوزستانی فوتبال ایران گفت: همه باید از استقلال خوزستان به عنوان نماینده ایران در آسیا حمایت کنیم.

 

 

 

به گزارش تحلیل ایران به نقل از خبرنگار فارس در کرج، ابراهیم قاسم‌پور امروز اظهار داشت: در این فصل از رقابت‌های لیگ برتر فوتبال کشورمان همه دیدیم که نگاه همگان و تمام رسانه‌ها و حتی صدا و سیما به دو تیم استقلال و پرسپولیس پایتخت بود.


وی افزود: اما با تمام حمایت‌هایی که از این دو تیم می‌شود، استقلال خوزستان با کمترین امکانات و کمترین بودجه و بازیکنان بی‌ادعا توانست مقام قهرمانی را از آن خود کرده و از تیم‌های مطرح و قدرتمند فوتبال ایران سبقت بگیرد.


این پیشکوست فوتبال تصریح کرد: حال که امروز استقلال خوزستان باید به عنوان نماینده فوتبال ایران در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا شرکت کند، همه باید از این تیم حمایت کنیم.


وی گفت: هر تیمی که به عنوان نماینده ایران به آسیا می‌رود، باید مورد حمایت جدی و ویژه قرار گیرد، زیرا شکست و یا موفقیت این تیم به نام فوتبال ایران ثبت می‌شود.


قاسم‌پور با اشاره به صعود صنعت نفت آبادان به لیگ برتر گفت: استان خوزستان و به ویژه شهرستان آبادان معدن بازیکنان با استعداد فوتبال ایران است.


وی بیان داشت: اکثر بازیکنان برجسته و خوب تاریخ فوتبال ایران در کوچه‌ها و زمین‌های خاکی خوزستان پا گرفتند و اگر سه این استان تیم دیگر هم در لیگ برتر باز هم به اندازه کافی بازیکن خوب و با کیفیت دارد.


وی با اشاره به سابقه صنعت نفت در فوتبال ایران افزود: حیف بود که چنین تیمی و با حمایت پرشور هوادارانش در لیگ برتر نباشد و سال‌ها است که جای خالی صنعت نفت را در فوتبال ایران حس می‌کنیم.


این پیشکسوت خوزستانی فوتبال ایران ادامه داد: من از صعود صنعت نفت به لیگ برتر بسیار خوشحال شدم و کمتر علاقه‌مندی به فوتبال در ایران وجود دارد که از این خبر خوشحال نشده باشد.


قاسم‌پور در پایان اظهار امیدواری کرد که با حمایت مسؤولان از صنعت نفت، این تیم بتواند بر مشکلات مالی خود غلبه کرده و با قدرت در لیگ برتر فصل 95 – 96 شرکت کند.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :