موضوعات ‌مرتبط: سیاسی احزاب

a/74891 :کد

0

حل مشکلات معیشتی مردم مهم‌ترین خواسته مراجع از رئیس‌جمهور

  شنبه ۰۱ خرداد ۱۳۹۵ — ۱۷:۰۲
تعداد بازدید : ۲۸۴   
 تحلیل ایران -حل مشکلات معیشتی مردم مهم‌ترین خواسته مراجع از رئیس‌جمهور

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی گفت: در فتنه ۸۸ بهائیت در کنار منافقین و سلطنت‌طلب‌ها و برخی نیروهای غافل و نانجیب داخلی ظاهر شدند و از سوی مردم تودهنی خوردند، این پیوندها هنوز وجود دارد.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی گفت: در فتنه ۸۸ بهائیت در کنار منافقین و سلطنت‌طلب‌ها و برخی نیروهای غافل و نانجیب داخلی ظاهر شدند و از سوی مردم تودهنی خوردند، این پیوندها هنوز وجود دارد.

 

به گزارش تحلیل ایران، محمدنبی حبیبی دبیر کل حزب موتلفه اسلامی که در پایان نشست دبیران این حزب سخن می‌گفت، اظهار داشت: مراجع عظام تقلید همچنان زبان گویای مطالبات ملت هستند. خوشبختانه سفر رئیس جمهور به قم باعث شد دولت نسبت به دغدغه‌های مراجع اعلام اهتمام ویژه کند. امیدوارم این اهتمام خود را در اقدام و عمل به سیاستهای اقتصاد مقاومتی نشان دهد.


حبیبی اظهار داشت: مشکلات معیشتی مردم هر روز پیچیده‌تر می‌شود و مردم هنوز دستاورد ملموسی از تحرکات دولت در حوزه اقتصاد را شاهد نیستند.


وی با اشاره به بیانیه مشترک آمریکا، فرانسه، انگلیس و آلمان و اتحادیه اروپا در مورد تعامل بانکهای اروپایی با ایران گفت: طرف غربی در برجام به جای اقدام و عمل به تعهدات خود به «بیانیه بازی» روی آورده است. جالب اینجاست آنها گفته‌اند کاهش تحریم‌ها حق ایران است! ما در برجام دنبال برداشته شدن همه تحریم‌ها هستیم آنها تازه می‌گویند «کاهش تحریم‌ها»! از همه مهمتر به ان هم عمل نمی‌کنند. وی گفت: دولت باید گزارش شفافی به مردم در مورد اجرای برجام دهد.


حبیبی با اشاره به مشکلات کشور گفت: دولت به سوی اجرای سیاستهای اقتصاد مقاومتی برود و برجام را با مکانیزمهای حقوقی که در این قرارداد است به سرانجام برساند و به دغدغه‌های مراجع در حل مشکلات مردم به ویژه جوانان اهتمام ویژه کند.


دبیر کل حزب موتلفه اسلامی در مورد دیدار فائزه هاشمی با سران بهائیت گفت: نیروهای انقلابی و مراجع نسبت به این عمل زشت واکنش نشان دادند پدر ایشان هم گفت باید جبران کند. اما او نه تنها جبران نکرد بلکه روی خطای خود اصرار دارد.


وی با اشاره به اینکه جریان بهائیت یک جریان جاسوسی از نوع انگلیسی و در حال حاضر نیز عامل استکبار غربی و اسرائیلی است بیان داشت: در فتنه 88 بهائیت در کنار منافقین و سلطنت‌طلبها و برخی نیروهای غافل و نانجیب داخلی ظاهر شدند و از سوی مردم تودهنی خوردند. این پیوندها هنوز وجود دارد. دیدار فائزه با سرکرده بهائیت ادامه این داستان است.


حبیبی با اظهار تأسف از سکوت اولیه و بعد فرافکنی حزب کارگزاران تصریح کرد: فائزه هاشمی عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران است این حزب باید موضع خود را در باره این دیدار و مرزبندی خود را با حزب صهیونیستی بهائیت صریحاً اعلام کند والا در افکار عمومی متهم به پیوند عاطفی با منفورترین فرقه ضاله می‌شود.


دبیر کل حزب موتلفه اسلامی در بخش دیگری از سخنان خود در مورد اینکه گفته شده مؤتلفه اسلامی در انتخابات آینده جدای از اصولگرایان نامزد مستقل خواهد داشت اظهار داشت: ما برای انتخابات آینده ریاست جمهوری هنوز هیچ تصمیمی نگرفته‌ایم ولی بحث های آن را شروع کرده ایم. ما معمولاً در هر انتخاباتی نامزد مشخص و برنامه مشخص داریم و متناسب با شرایط روز به اتخاذ تصمیم می پردازیم.


حبیبی همچنین با اشاره به سالروز فتح خرمشهر گفت: فتح خرمشهر نمادی از یاری خدا در جنگ تحمیلی بود. ملت ما با پیروزی در فتح خرمشهر طعم شیرین «إِن تَنصُرُوا اللَّهَ یَنصُرکُم وَیُثَبِّت أَقدامَکُم» را چشیدند.


وی افزود:همان طوری که رهبر انقلاب فرمودند؛ «قدرت واقعی در ایمان به خدا و کفر به طاغوت است.» رزمندگان اسلام در فتح خرمشهر در اوج اعتقاد به خدا و کفر به طاغوت بودند برای همین امام(ره) اعلام فرمود: خرمشهر را خدا آزاد کرد.


حبیبی اظهار داشت: امروز هم باید با قدرت در مقابل زیاده‌خواهی‌های آمریکا ایستاد و با طاغوت زمان و شیطان اکبر مرزبندی خودمان را حفظ کنیم.


دبیر کل حزب موتلفه اسلامی در پایان با تبریک مجدد نیمه شعبان اظهار داشت: وعده ظهور حضرت صاحب الزمان (عج) یک وعده حق و الهی است. با آماده شدن کره زمین برای این ظهور این وعده انشاالله محقق خواهد شد. قطعی بودن این تحقق، موجب دلگرمی همه مبارزان مسلمان در جبهه مقابله با طاغوت و طاغوتیان در طول تاریخ بوده و خواهد بود. این عید بزرگ را به همه منتظران ان حضرت تبریک می گوییم.

 منبع : فارس

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :