موضوعات ‌مرتبط: سیاسی رصد سیاسی

a/74940 :کد

0

دیدار فائزه هاشمی با بهائیان قطعه‌ای از یک پازل بود

  یکشنبه ۰۲ خرداد ۱۳۹۵ — ۰۲:۰۱
تعداد بازدید : ۲۵۳   
 تحلیل ایران -دیدار فائزه هاشمی با بهائیان قطعه‌ای از یک پازل بود

رئیس اندیشکده یقین گفت: دیدار دختر هاشمی‌رفسنجانی با بهائیان در قالب قطعه‌‌ای از یک پازل بزرگ تعریف می‌شود.

رئیس اندیشکده یقین گفت: دیدار دختر هاشمی‌رفسنجانی با بهائیان در قالب قطعه‌‌ای از یک پازل بزرگ تعریف می‌شود.

 

به گزارش تحلیل ایران حسن عباسی رئیس اندیشکده یقین و کارشناس مسائل استراتژیک ، درباره دیدار فائزه هاشمی با سران فرقه ضاله بهائیت، گفت: تحرکات اخیر این فرقه با هدایت آمریکایی‌ها صورت گرفته تا برجام دو و سه که ماهیت موشکی و حقوق بشری دارد را در جمهوری اسلامی ایران کلید بزند؛ آنها به دنبال این هستند که این جریان نامشروع را احیا کنند.


وی افزود: دشمن از دیدار فائزه هاشمی با بهائیت نهایت استفاده را برد و الان نیز این موضوع را با عنوان نقض حقوق بشر پیگیری می‌کند. دیدار این خانم موجب احیای مجدد این فرقه نامشروع می‌شود و در نتیجه استکبار هم در داخل و خارج کشور به روی این مسئله موج سواری می‌کند.


این کارشناس مسائل استراتژیک با اشاره به اینکه نباید از کنار این موضوع به راحتی گذر کرد و آن را صرفاً ملاقات با یک زندانی بهایی تلقی کرد، متذکر شد: دیدار دختر هاشمی‌رفسنجانی با اعضای فرقه ضاله بهائیت در قالب یک قطعه از پازلی بزرگ تعریف می‌شود که از سوی دشمن طرح‌ریزی شده است.


وی با بیان اینکه این دیدار سهوی و اشتباه نبوده است، تاکید کرد: احتمالاً دشمنان در آینده به سراغ موضوعات دیگری مانند  «همجنس‌بازی» می‌روند تا با طرح نقض حقوق بشر از سوی ایران، پروژه‌های خود را جلو ببرند.


رئیس اندیشکده یقین در خاتمه تصریح کرد: بهائیت پدیده‌ای جدید است و عمری کمتر از 200 سال دارد. شبیه به چنین جریاناتی در صدر اسلام نبود و پیامبر اعظم(ص) هم هیچ مصالحه‌ای با مشرکین  و منافقین آن دوره نداشتند.منبع:خبرگزاری تسنیم

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :