موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی آب و هوا

a/74980 :کد

0

پیش‌بینی سازمان هواشناسی کشور

  یکشنبه ۰۲ خرداد ۱۳۹۵ — ۰۹:۲۷
تعداد بازدید : ۲۱۷   
 تحلیل ایران -پیش‌بینی سازمان هواشناسی کشور

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به خروج سامانه بارشی از کشور طی امروز از وقوع گرد و خاک در جنوب و جنوب غرب کشور خبر داد.
مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به خروج سامانه بارشی از کشور طی امروز از وقوع گرد و خاک در جنوب و جنوب غرب کشور خبر داد .

به گزارش تحلیل ایران، احد وظیفه مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی درباره وضعیت جوی استان های کشور گفت: بر اساس تحلیل داده‌ها و نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی، امروز سامانه بارشی در بخش‌هایی از شمال شرق، شرق و جنوب شرق کشور سبب رگبار و رعد و برق و وزش باد شده و بتدریج از کشور خارج می شود، ضمن اینکه با گذر موجی در شمال غرب کشورنیز رگبار و رعد و برق پراکنده رخ خواهد داد.

وی افزود:  فردا تنها در شمال غرب و دامنه‌های مرکزی البرز و در بعدازظهر بارش پراکنده پیش‌بینی می‌شود و در سایر مناطق کشور جو پایدار خواهد شد. همچنین طی امروز در برخی مناطق جنوب غرب وجنوب کشور باد و گرد وخاک پیش‌بینی می‌شود و خلیج فارس و تنگه هرمز مواج خواهد بود.


خبرگزاری میزان نوشت: وظیفه در مورد وضعیت هوای استان تهران اظهار کرد: آسمان تهران در روز یکشنبه دوم خرداد، کمی ابری، گاهی وزش باد پیش بینی می‌شود.


                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :