موضوعات ‌مرتبط: ورزشی والیبال

a/75087 :کد

0

لوزانو: بازی با لهستان نقاط ضعف ما را نشان می‌دهد

  یکشنبه ۰۲ خرداد ۱۳۹۵ — ۲۱:۴۰
تعداد بازدید : ۲۶۹   
 تحلیل ایران -لوزانو: بازی با لهستان نقاط ضعف ما را نشان می‌دهد

سرمربی تیم ملی والیبال ایران بعد از پیروزی بر چین گفت: از همه بازیکنانم راضی هستم و حالا دو روز وقت داریم تا برای بازی با لهستان آماده شویم.سرمربی تیم ملی والیبال ایران بعد از پیروزی بر چین گفت: از همه بازیکنانم راضی هستم و حالا دو روز وقت داریم تا برای بازی با لهستان آماده شویم.


به گزارش تحلیل ایران، رائول لوزانو سرمربی تیم ملی والیبال ایران پس از پیروزی سه بر دو برابر تیم ملی چین اظهار داشت: مسافرت طولانی داشتیم اما با توجه و تدبیر مسئولان فدراسیون و تهیه بلیط بیزنس، بازیکنان در هواپیما سفر خوبی داشتند. استراحت کردند و مشکلی از نظر خستگی نبود. البته با توجه به اختلاف 5 ساعته بین ایران و ژاپن قدری بازیکنان تحت تاثیر اختلاف زمانی هستند.


وی افزود: با همه این تفاسیر توانستیم بازی خوبی برابر چین انجام دهیم و از همه بازیکنان راضی هستم. همه بازیکنان به جز محمودی در شرایط بازی هستند. او هم بنا بر احتیاط امروز بازی نکرد اما از فردا تمرین می کند.


سرمربی تیم ملی والیبال ایران درباره بازی دوستانه با لهستان نیز گفت: دو روز وقت داریم تا به بازی با لهستان برسیم. این تیم بسیار قدرتمند است. من دوست دارم با این تیم بازی کنم زیرا نقاط ضعف ما را نشان می دهد و یادآوری می کند که کجا باید بیشتر کار کنیم.


منبع: فارس

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :