موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/75091 :کد

0

واران، غایب احتمالی فینال لیگ قهرمانان و یورو ۲۰۱۶

  یکشنبه ۰۲ خرداد ۱۳۹۵ — ۲۲:۱۲
تعداد بازدید : ۲۰۸   
 تحلیل ایران -واران، غایب احتمالی فینال لیگ قهرمانان و یورو ۲۰۱۶

مدافع فرانسوی رئال‌مادرید به دلیل مصدومیت نه تنها فینال لیگ قهرمانان اروپا بلکه ممکن است جام ملت‌های اروپا را از دست بدهد.

مدافع فرانسوی رئال‌مادرید به دلیل مصدومیت نه تنها فینال لیگ قهرمانان اروپا بلکه ممکن است جام ملت‌های اروپا را از دست بدهد.


به گزارش تحلیل ایران، سایت باشگاه رئال‌مادرید با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد که راافائل واران، ‌مدافع میانی فرانسوی این تیم دچار مصدومیت شده است که این مصدومیت نه تنها به احتمال زیاد او را از فینال شنبه هفته آینده لیگ قهرمانان اروپا در ورزشگاه سن‌سیرو محروم می‌کند بلکه ممکن است فرصت بازی در یورو 2016 را از او سلب کند.

 

واران از ناحیه ران آسیب دیده است که این مصدومیت نسبتاً جدی است و به همین دلیل انتظار می‌رود که او حساس‌ترین بازی فصل کهکشانی‌ها را از دست بدهد. او امروز (یکشنبه) تحت معاینه قرار گرفت و عکس‌های گرفته شده از پای چپ او، مصدومیت عضلانی درجه دو را تأیید کرده‌اند.

 

هنوز زمان مشخصی برای دوره ریکاوری مدافع میانی کهکشانی‌ها ذکر نشده است اما گزارش‌‌ها حاکی از آن هستند که او بازی تیمش برابر اتلتیکومادرید را به احتمال فراوان از دست می‌دهد. این در حالی است که جام ملت‌های اروپا که امسال هموطنان واران میزبانش هستند نیز کمتر از یک ماه دیگر آغاز می‌شود.

 

منبع:تسنیم

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :