موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/75149 :کد

0

اظهارات تحریک آمیز امارات بر علیه ایران

  دوشنبه ۰۳ خرداد ۱۳۹۵ — ۰۸:۵۶
تعداد بازدید : ۲۰۷   
 تحلیل ایران -اظهارات تحریک آمیز امارات بر علیه ایران

مسوولان فدراسیون فوتبال امارات پیش از حضور ۲ کاروان تیم‌های العین و النصر در ایران، اظهارات تحریک آمیزی را مطرح کرده و بار دیگر به دنبال ناامن جلوه دادن ایران هستند.

 

مسوولان فدراسیون فوتبال امارات پیش از حضور 2 کاروان تیم‌های العین و النصر در ایران، اظهارات تحریک آمیزی را مطرح کرده و بار دیگر به دنبال ناامن جلوه دادن ایران هستند.

 

به گزارش تحلیل ایران، دو تیم العین و النصر امارات در یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا به تیم های ایرانی خورده‌اند. العین در دیدار رفت که در امارات برگزار شد با تساوی یک بر یک برابر ذوب آهن متوقف شد، اما النصر با نتیجه 4 بر یک برابر تراکتور سازی به پیروزی رسید.این دو تیم اماراتی خود را آماده دیدار برگشت برابر نمایندگان ایران می‌کنند و قرار است امروز وارد تهران شوند. مسوولان فدراسیون فوتبال امارات قبل از دیدارهای حساس نمایندگان این کشور با نمایندگان ایرانی سخنان تحریک آمیزی را بر زبان آورده‌اند.

ایسنا نوشت: محمد عبدالله بن هزام، دبیر کل فدراسیون فوتبال امارات در این باره گفت: تامین سلامت هر دو کاروان اماراتی وظیفه ماست. نهایت تلاش خود را به کار می‌گیریم تا همه شرایط را به بهترین نحو برای هر دو تیم العین و النصر فراهم کنیم. با کنفدراسیون فوتبال آسیا هم در این زمینه صحبت کرده‌ایم و قرار است که به محض ورود هر دو کاروان النصر و العین ناظر امنیتی AFC همه چیز را زیر نظر بگیرد.

او ادامه داد: هر گونه خلافی را از سوی ایرانی‌ها زیر نظر خواهیم داشت.فدراسیون فوتبال امارات وظیفه دارد که سلامت و امنیت هر تیم اماراتی را که در ایران بازی می‌کنند تامین کند. ما نیز همه تدابیر لازم را برای حضور کاروان دو تیم النصر و العین در ایران انجام داده‌ایم.

 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :