موضوعات ‌مرتبط: فناوری علم و فناوری

a/75216 :کد

0

اپلیکیشنی برای اینکه مانند یک دانشمند فکر کنید

  دوشنبه ۰۳ خرداد ۱۳۹۵ — ۱۱:۵۷
تعداد بازدید : ۲۲۴   
 تحلیل ایران -اپلیکیشنی برای اینکه مانند یک دانشمند فکر کنید

Science Journal نام برنامه همراه اندرویدی جدیدی است که به کاربران کمک می کند مانند یک دانشمند فکر کنند. این برنامه از حسگرهای گوشی برای ضبط داده و آموزش روش کار دانشمندان به افراد عادی استفاده می کند.

 

 

 

Science Journal نام برنامه همراه اندرویدی جدیدی است که به کاربران کمک می کند مانند یک دانشمند فکر کنند. این برنامه از حسگرهای گوشی برای ضبط داده ها و آموزش روش کار دانشمندان به افراد عادی استفاده می کند.

 

 

 

به گزارش تحلیل ایران، استفاده از حسگرها، میکروفون و شتاب سنج گوشی به برنامه Science Journal امکان می دهد علاوه بر ثبت یافته های محیطی، مدل های پیشگویانه ای را هم برای آزمایش های آینده ارائه کند.


خبرنگار فارس به نقل از سی نت نوشت: گوگل طراح این برنامه با همکاری شرکت Exploratorium در حال طراحی کیت هایی است که کارکردهای برنامه یاد شده را تکمیل کنند. این کیت ها مجهز به حسگرهای ارزان قیمت و میکروکنترلرهایی هستند که برخی از آنها توسط افراد عادی و با مواد ساده و دم دستی هم قابل ساخته شدن هستند.


کاربران علاقمند با استفاده از ابزار یاد شده می توانند برخی آزمایش های محیطی و تجربی را شخصا انجام دهند و نتایج آنها را نیز ثبت کنند. برای بارگذاری و استفاده از این برنامه می توانید به فروشگاه آنلاین گوگل پلی مراجعه کنید.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :