موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی فرهنگی

a/75252 :کد

0

تعویض ۴ فیلم باقی مانده از اکران نوروز

  دوشنبه ۰۳ خرداد ۱۳۹۵ — ۱۵:۴۰
تعداد بازدید : ۳۰۶   
 تحلیل ایران -تعویض ۴ فیلم باقی مانده از اکران نوروز

سخنگوی شورای صنفی نمایش با اعلام ثبت قرارداد فیلم «ایستاده درغبار» گفت: چهار فیلم سینمایی که از اکران عید نوروز باقی مانده است از چهارشنبه تعویض خواهد شد.سخنگوی شورای صنفی نمایش با اعلام ثبت قرارداد فیلم «ایستاده درغبار» گفت: چهار فیلم سینمایی که از اکران عید نوروز باقی مانده است از چهارشنبه تعویض خواهد شد.


به غلامرضا فرجی سخنگوی شورای صنفی نمایش در گفت و گو با فارس درباره جلسه امروز (3 خردادماه) شورای صنفی نمایش گفت: قرارداد فیلم سینمایی «ایستاده در غبار» پس از فیلم «اژدها وارد می شود» در گروه زندگی به ثبت رسید و این فیلم در نوبت اکران قرار می گیرد.


وی درباره فیلم های اکران نوروزی گفت: طبق آئین نامه شورای صنفی نمایش فیلم های سینمایی «ابد و یک روز»، «بادیگارد»، «50کیلو آلبالو» و «کفش هایم کو» در پایان هفته دهم نمایش قرار دارند و از روز چهارشنبه تعویض خواهند شد. تنها سینماهای حمایتی و پردیس سینمایی کوروش می تواند به اکران فیلم ها ادامه دهد.


فرجی درباره اکران ویژه ماه مبارک رمضان گفت: هنوز ناجا پاسخی به نامه سازمان سینمایی در خصوص اکران ویژه ماه مبارک رمضان نداده است . به محض پاسخ ناجا در شورای صنفی نمایش شرایط اکران فیلم ها در این طرح مطرح خواهد شد.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :