موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/75375 :کد

0

علت غیبت انصاری در تمرین پرسپولیس

  ﺳﻪشنبه ۰۴ خرداد ۱۳۹۵ — ۰۶:۰۷
تعداد بازدید : ۱۹۷   
 تحلیل ایران -علت غیبت انصاری در تمرین پرسپولیس

مدافع چپ تیم فوتبال پرسپولیس به دلیل گذراندن دوران نقاهت روزهای ابتدایی تمرین پرسپولیس برای لیگ برتر شانزدهم را از دست می‌دهد.

مدافع چپ تیم فوتبال پرسپولیس به دلیل گذراندن دوران نقاهت روزهای ابتدایی تمرین پرسپولیس برای لیگ برتر شانزدهم را از دست می‌دهد.

 

به گزارش تحلیل ایران، محمد انصاری نزدیک به دو، سه ماه با وجود مصدومیت از ناحیه عضله زیر شکم برای تیم فوتبال پرسپولیس بازی کرد. مدافع چپ تیم فوتبال پرسپولیس به محض پایان مسابقات لیگ برتر عضله مصدوم خود را جراحی کرد و به دستور پزشکان باید سه، چهار هفته تحت مراقبت باشد.وی به دلیل گذراندن دوران نقاهت احتمالا روزهای ابتدایی تمرین پرسپولیس برای لیگ برتر شانزدهم را از دست می‌دهد. از طرف دیگر برانکو در فهرست خریدی که به مسئولان باشگاه پرسپولیس تحویل داده خواستار جذب یک مدافع چپ شده است.

میزان نوشت:دلیل این مسئله جدایی انصاری از پرسپولیس یا نیمکت‌نشین کردن او توسط برانکو نیست بلکه سرمربی کروات پرسپولیس می‌خواهد نیمکتی قوی برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا در اختیار داشته باشد. در فصل گذشته هر زمان انصاری با مصدومیت یا محرومیت مواجه می‌شد بازیکنان جانشین مانند بابک حاتمی عملکرد بسیار ضعیفی از خود به نمایش می‌گذاشتند.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :