موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/75389 :کد

0

در صورتی که سرمربی جدید از من بخواهد، در این تیم می مانم

  ﺳﻪشنبه ۰۴ خرداد ۱۳۹۵ — ۰۸:۱۹
تعداد بازدید : ۲۵۰   
 تحلیل ایران -در صورتی که سرمربی جدید از من بخواهد، در این تیم می مانم

مدافع سپاهان گفت: هرچند با این تیم قراردادم به پایان رسیده، اما در صورتی که سرمربی جدید از من بخواهد دوست دارم در این تیم بمانم و به او کمک کنم.

 

 

 

مدافع سپاهان گفت: هرچند با این تیم قراردادم به پایان رسیده، اما در صورتی که سرمربی جدید از من بخواهد دوست دارم در این تیم بمانم و به او کمک کنم.

 
 
 
 

به گزارش تحلیل ایران به نقل از خبرنگار فارس، علی احمدی ضمن تبریک به عبدالله ویسی به خاطر حضورش در سپاهان به‌عنوان سرمربی این تیم اظهار داشت: ان‌شاءالله ویسی در سپاهان موفق باشد و بتواند تفکراتش را در این تیم به‌خوبی پیاده کند. سپاهان فصل گذشته سال ناکامی را سپری کرد و امیدوارم ویسی بتواند با ایجاد یک تحول مثبت در تیم، سپاهان را به جایگاه واقعی‌اش بازگردانده و سال خوبی را در این تیم داشته باشد. بنده نیز برای ویسی در سپاهان آرزوی موفقیت می‌کنم.


وی در مورد اینکه تا چه اندازه حاضر است در فصل جدید به سپاهان کمک کند، گفت: من قراردادی ندارم و منتظر بودم تکلیف سپاهان مشخص شود که امروز سرمربی این تیم مشخص شد. دوست دارم هر کمکی که از دستم برمی‌آید و در توانم است برای سپاهان گذاشته، هرچند این موضوع بستگی به نظر ویسی دارد که آیا به من احتیاج دارد یا خیر. البته چند تیم دیگر هم صحبت‌هایی را با من انجام دادند،‌ اما منتظر شرایط سپاهان ماندم و حالا هم صبر می‌کنم ببینم در آینده شرایط چطور می‌شود تا بتوانم بهترین تصمیم را بگیرم، هرچند دوست دارم بمانم،‌ اما ماندن یا نماندنم در سپاهان بستگی به نظر سرمربی دارد.


احمدی در پاسخ به این سؤال که تا چه اندازه فکر می‌کند ویسی در سپاهان موفق می‌شود گفت: ویسی قبلاً بازیکن سپاهان بوده و آشنایی خوبی با شرایط این تیم دارد. سپاهان نیز همواره از مدعیان قهرمانی بوده و امیدوارم امسال هم دوباره به جایگاه اصلی‌اش بازگردد و دوباره با ویسی اوج بگیرد. ویسی نیز شرایط این تیم را می‌دانسته که آن را انتخاب کرده و می‌تواند موفق باشد.


این مدافع سپاهان که دوستی نزدیکی با محرم نویدکیا دارد درباره آخرین وضعیت نویدکیا گفت: پس از بازی‌ها دیگر از محرم خبر ندارم و در جریان نیستم که او چه کاری انجام می‌دهد و در این مدت صحبتی هم با او انجام نداده‌ام.


وی همچنین درمورد جریمه‌ 30 درصدی بازیکنان سپاهان گفت: این جرائم برای بازیکنان فقط در شرایط انضباطی رخ می‌دهد، فکر نمی‌کنم از نظر فنی چنین جرایمی عقلانی باشد، حتی از لحاظ قانون فدراسیون نیز باشگاه‌ها نمی‌توانند بازیکنان را این اندازه جریمه کنند. باید با باشگاه صحبت کنیم و ببینیم موضوع چه بوده است و ان‌شاءالله راهکاری باشد که این مقدار کم نشود. ما هم زحمت کشیدیم و کم نگذاشتیم، اما امسال سپاهان روی دور حاشیه و بد شانسی بود. فکر نمی‌کنم حق بازیکنان جریمه 30 درصدی باشد، چون ما هم عرق می‌ریزیم و زحمت می‌کشیم و این اقدام کار جالبی نبود.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :